Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnam elengedni masok...

Hogy tudnam elengedni masok velemenyet?

Figyelt kérdés
2 eve vagyunk egyutt parommal. Eddig opelunk volt kb fel eve vettunk kozosen egy audit. (Ne a legujabbra gondoljatok) szoval a lenyeg. Ha megyunk valamerre es kiszallunk az autobol neznek az emberek es hallom! hogy azt beszelik biztos az auto miatt vagyok egyutt a parommal, mikozben eddig is egyutt voltunk ugyanugy mentunk az opellel is ide-oda de akkor nem ertek ilyen megjegyzesek. Legszivesebben mindenkinek elmondanam hogy kozosen vettuk es nem az auto miatt vagyok vele. Tudom masokkal is elofordul de mar nagyon idegesit.

2017. okt. 16. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem is az zavar hogy beszólnak, hanem hogy miért.

Párod nyilván pár kategóriával alattad lévőnek tűnik, csúnya kövér... Te meg valószínűleg sportosabb, csinosan vagy mint ő.

Ennek akkor lesz vége ha nem fogod szégyellni, ahogy kinez( vagy elfogadod vagy megváltozik).

2017. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 veterán vas ***** válasza:

"...legszívesebben mindenkinek elmondanám..."


Úgy érzed szükség van arra, hogy vadidegen embereknek magyarázkodj?

Igazolni kell mások előtt az érzelmeidet, az anyagi helyzetedet, vagy bármi egyebet?


Különben egyszerű a megoldás:

ne hallgatózz, és ne idegeskedj! ;)

2017. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem csak vad idegenek mondjak, hanem olyanok is akiket ismerek. A parom nem csunya, nem kover nem szegyellem ot !!
2017. okt. 16. 11:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérd ki magadnak, és mondd el, hogy nem az autó, hanem a kacsalábon forgó kastély miatt vagy vele.


Viccet félretéve, ha valakinek problémája van veled, az ő problémája marad. Te minek idegesítenéd magadat vele?

2017. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!