Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » BMW-sek véleményét kérném....

Krisz19850408 kérdése:

BMW-sek véleményét kérném. BMW E46 316i 1.9-es 105le. Minden okés a kocsival, egyszer csak nem indul. Na most?

Figyelt kérdés
...folytatom...Belöktük, úgy beindult, aztán el is vittem szervizbe.Kicserélték az önindítót,3hétig okés, most megint nem indul, de még lökés/húzásra se. Így a tréler elvitte szervizbe, ott lerakták a kocsit, mire ott beindul. Hazahoztam, most egyszer indul egyszer nem. Aksi és önindító is új. Szerintetek?

2017. jan. 2. 18:48
 1/4 anonim válasza:

Porlasztó? Nekem azt mondták hogy amiatt se indulhat, bár azt inkább melegben szokta nekem nyáron. De azért nézesd meg!

Ha az se ludas akkor csináltatok már teljes rendszerátvizsgást? Ott biztos kiderül mi a baja. (17/L)

2017. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most egyszer indul,egyszer nem.Holnap elviszem szakszervizbe,és otthagyom.Azt mondta ma a szerelő,hogy valószínű kábelszakadás lesz,de alaposan szétszedik,és átnézik.Ha kész lesz,és kiderül a turpisság,leírom mi volt.
2017. jan. 4. 13:30
 3/4 A kérdező kommentje:

A kulcsban elbaszódott valami immobilizer,vagy mi a fene.Ennyi baja volt :D

Így most a pótkulcsot használom,és a másikat valahol megcsináltatom.

2017. jan. 21. 22:00
 4/4 anonim válasza:
nekem hasonló volt de csak hidegbe, izzítás vezérlés volt a megoldás.
2017. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!