Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a hiba ha a láncfűrész...

.,,.,,.,, kérdése:

Mi a hiba ha a láncfűrész gázadásra fullad?

Figyelt kérdés

Van egy kínai láncfűrész,ami egy darabig nem volt használva, most hogy elővettem, és beindítottam beindult, de amikor gázt adok neki, akkor mintha le akarna fulladni. Csak akkor lehet neki gázt húzni ha már jár kb 5 perce, de akkor is csak lassan különben lefullad. Vettem bele új karbit, működöt is , de ahogy ma elővettem újra jelenkezett a tünet.

Mi okozhatja ezt?


2017. okt. 13. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
kevés benzin
2017. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy koszos a légszűrő
2017. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minek vettél új karbit, hiszen csak a benzin mennyiségét kellett volna beállítani a (H) jelű nyíláson. Az alapjárati benzin pedig a (L). Valamint ha a benzintank-benzincső közötti gumi tömítő elöregszik a tartály veszít a vákuumból és kevesebb benzin jön fel a pumpával de mondjuk ettől függetlenül járnia kellene rendesen a motornak beállítás után.
2017. okt. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mellesleg főtengely szimering is okozhat ilyen jellegű gondot.
2017. okt. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!