Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérlek adjatok tanácsot!...

Kérlek adjatok tanácsot! Bajban van a legjobb barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a barátnőm problémás időszakban volt 2hónapja, balhézott a szüleivel, majdnem ki is dobták otthonról és elveszítette az állását is, így nem volt pénze. Ekkor csinált egy butaságot, bevásárlóközpontból lopott ruhát magának és felvette egy kamera.

Ma délben megkereste egy biztonságis és közölte vele, hogy ha holnaputánig nem viszi be az ellopott cuccok értékét, akkor rendőrségre kerül és az édesanyját is felhívják (a barátnőm 17éves).

Elég nagy összegről van szó és nem tudja, honnan szerezhetné meg a pénzt, sajnos én sem állok jól anyagilag és nem tudok rajta segíteni.

Szerintetek honnan tudnánk megszerezni az összeget?

Előre is köszönöm a normális válaszokat.


2010. máj. 17. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17 évesen mien állást vesztett el?:O
2010. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kamera természetesen rögzítette a nevét, címét, anyu telefonszámát is!Kamu!
2010. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az hát..:D
2010. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

miért lenne kamu????

mennyi összegről van szó???

egy pár darab ruha lehet annyira értékes ????

de miért nem viszi vissza??? akkor nem is kell fizetni...

ezt nem értem..

de amúgy meg azt sem értem hogy miért kell lopáshoz folyamodni pont ilyenkor??? mert ha jóban van a szüleivel megkapja nem ??? nyalván való hogy megoldódott/volna köztük a probléma.. és biztosan vettek volna neki..

meg ha dolgozott akkor miért nem vett magának ???

és 17évesen hogy dolgozott??:OO hol?:OO miért????

2010. máj. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nyílván*
2010. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a szőke haja van zöld csíkokkal akkor ő Debrecenben a kamu utca 88-ban lakik!Még jó hogy lebukott...
2010. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
lol. utolsó válaszoló te mit szívtál?:D:D:D adhatnál belőle!:D
2010. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ehh előző vagyok sokan írtak közbe:D a 15:12-nek üzentem:D
2010. máj. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem rögzítette, de kisvárosban lakunk és egyből tudták, hogy ki az, az egyik elárusító még a címét is tudta. Ma kapták el az utcán és megkérték h mutassa meg a cimkéjét a nadrágjának, amit viselt és rájöttek, hogy honnan lopta.

17évesen besegítőként dolgozott egy ismerőse cégénél, s mikor a balhék elkezdődtek, akkor kidobták onnan:(

2010. máj. 17. 15:20
 10/13 A kérdező kommentje:

Amúgy aki kamunak tartja, az ne válaszoljon.

Igazából nem csak 1-2 ruhadarabról van szó, 25ezer ft értékben lopkodott...

A szüleivel pedig nem fog megjavulni a viszonya, az apja elhagyta őket, az anyja pedig nem egészen beszámítható és ők soha életében nem támogatták.

2010. máj. 17. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!