Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy minden WC-zés után megmosakszom (nem pisilés! ) ott alul?

Figyelt kérdés
Ha olyan helyen vagyok, ahol ezt nem tudom megtenni, inkább visszatartom. Túlzottan tisztaságmániás lennék? Beteges ez? Kérlek válaszoljatok!23/L
2010. máj. 12. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Neked ez a normális és az a lényeg.
2010. máj. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem baj ha megmosakszol, de az azért túlzás, hogy visszatartod csak ennek a hiánya miatt.
2010. máj. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én hordok magamnál "intim kendőt", egyébként a sima babapopsitörlő kendő is megteszi, így nem kell visszatartani máshol sem, és megvan a tisztaság is.
2010. máj. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Viszont bizonyos mértékben ez sem egészséges ám. Pont mint a hajmosás.. ugyebár azt sem mosod naponta többször, mert lemosod a fejedről azt a réteget, amit nem kéne.. ugyanígy van ez ott alul is. Nem szabad túlzásba vinni. Ezek az intim törlőkendők tényleg jók. Inkább használj olyat! :)
2010. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hajat is mindennap mosok:( De ennek az oka elsősorban az, hogy a vendéglátóiparban dolgozom, ahol az ételszag beleívódik a hajamba elég rendesen.:(
2010. máj. 12. 13:17
 6/9 A kérdező kommentje:
de ettől föggetlenül, szerintem az én tisztaságmániám már beteges
2010. máj. 12. 13:18
 7/9 anonim ***** válasza:

szia

Szerintem egyáltalán nem beteges, amit csinálsz. Ez lenne minden embernél az alap, hogy rendesen tisztálkodjon. Én is megmosakszom utána és sokkal jobban érzem magam, mintha nem tenném. Ez olyan, hogy a kezed is megmosod utána, pedig az nem is közvetlenül érintkezik a széklettel.

2010. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hajmosás minden nap nem jó, nem tesz jót neki.
2010. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én vagyok a 13:10-es válaszoló!

Tényleg baj a napi hajmosás is. Elhiszem, hogy nem jó, hogy kaja szagú a hajad, de az se jó, hogy napi szinted lemosod a fejedről azt a réteget. Azért a kézmosást ne hasonlítsuk össze az (alulról való mosakodással, vagy hajmosással), nem egy és ugyanaz.

2010. máj. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!