Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pici a mellem, hogy fogadjam el?

Pici a mellem, hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés
Nagyon be vagyok fordulva és napról napra rosszabb. Strandon vagy 17 éve jártam, munkahelyen kívűl már nem is járok sehova! Annyira szégyellem hogy semmi mellem sincs! És haragszom a médiára a közöségi oldalakra, mert mindenütt csak a nagy cickók vannak kirakva! Úgy érzem szinte selejtes nő vagyok. Hogy fogadjam el ? A kis mellű nőktől kérdezném ti hogy fogadtåtok el, hogy csináltátok ? Persze a férfiakat is kérdezném, tényleg csak az a nőies ha nagy cicije van?

2017. jan. 16. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Jó mell nélkül is lehetsz szép és jó nő! De az biztos a nagyobb mellen van mit fogni, jobb a szex vele! Sokan fogigátlókat használnak amitől nő jó pár méretet neki, ill vannak krémek amik első próbálkozásra nem leht rossz, hátha segít.
2017. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Engem kifejezetten izgatnak a pici mellű nők :)

Komolyan!!!

28/F

2017. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én sokkal inkább preferálom a kis mellű nőket, szóval semmi nincs veszve, ízlés kérdése.
2017. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kézrátétes mellnagyobbítást vállalok, pénzvisszafizetési garanciával. :-))
2017. jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A közösségi oldalakra a felhasználók rakják ki a képeket.

Rakd ki, és akkor lesznek pici mellek is.



Hajrá!

2017. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Scav ***** válasza:
72%

Nem vagy selejtes, ahány nő, annyiféle mell.

Itt egy oldal, nézd meg, a lányok még magukról is írtak röviden. A lap alján lehet tovább lapozni.

[link]

2017. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Borbás Gyula válasza:
Szia!!! Ne törődj vele nem minden férfi a tej csárdákat szereti. Én is a kis mellű nőket szerettem ami a markomba elfért. Ne zavarjon ez téged egy cseppet se.Nem vagyunk egyformák hála az istennek.Az operáció meg a szilikon eszedbe se jusson,mert az egy nagy baromság lenne.Ne csüggedj egymásra fogtok találni. Üdv: B Gyula.
2017. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Küdj képet h lásuk tényleg kicsi e.
2017. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom de szájbakefélnélek.
2017. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nekem majdnem D-s mellem van, és gyűlölöm.. mindig is pici cicit akartam, ezt viszont nem tudom takargatni még XL-es pólókkal se :'( Amúgy egy rendes srác nem ez alapján dönt :) Ha igazán szeret nem fogja zavarni a melled :) Szerintem pedig szexi a pici mell😂😂
2017. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!