Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges Ilyet? Vagy felejts...

Lehetséges Ilyet? Vagy felejtsem el, nem lehet hogy ezt csináljam? (bővebben lent) SOS

Figyelt kérdés

sziasztok,13 éves lány vagyok,és andreának hívnak,és nagyon tetszik a regina név,és most pl msnen és regina anevem,és ha mondjuk elmegyek középsuliba,akkor mondhatom hogy andrea,regina vagyok?vagy ez hülyeség? egyik ismerősöm azt mondta őt endrének hívják,közbe ervin,azóta endrének hívoom. mert megszoktam,meg van egy csaj lizának vagy launak becézgeti magát,msnen is,de van aki már csak úgy hívja hogy liza vagy lau,mert megszoktuk..

velem is lehetne ez? vagy ahhoz hogy két nevem legyen,nem változtatnám naponta vagy ilyesmi!ez lenne még mellete,vagy csak akkor lehet ez ha papírokon is így van?

előre is köszi

üdv: andi;regina :)


2010. máj. 4. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

beszéld meg a szüleiddel hogy szeretnéd felvenni a Reginát második névnek. lehet beleegyeznének, de ha most nem is ha felnősz, akkor már úgy is elintézheted magadnak.

szerintem az új osztálytársaidnak simán megmondthatod hogy hívjanak Reginának.

2010. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem két nevem van, van, ahol az egyiket használom, van, ahol a másikat. De volt olyan osztálytársam, akinek szintén két neve volt, de egy harmadikat használt, ami nem is volt anyakönyvezve. Nyugodtan használhatod a Reginát, ha akarod, szép név :)

Csak szülői előtt készítsd fel anyukádat, hogy ott nem Andreának ismernek :D

2010. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14 éves korodig egyszer díjmentesen, külön engedélyezési eljárás nélkül megváltoztathatod a keresztnevedet!
2010. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kösziii:)

utolsó: és ezt hol tudom megtenni?:)

2010. máj. 4. 22:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem használhatsz bármilyen nevet,nem tudom h hol lehet hivatalosan nevet változtatni 14 éves korig ingyenesen.Én mindenesetre örülnék az Andreának,mert sok becézési lehetősége van.Viszont az én nevem elég egyoldalú..

Meg az Angelika is tök szép név:D amúgy a bérmálási nevem meg Viktória..:D lehet h mostantól azt is fogom használni,sőt leehet h kérni fogom h hívjanak úgy..mármint majd középsuliban:D

2010. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!