Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan fejleszthetném magam?

Hogyan fejleszthetném magam?

Figyelt kérdés
Általános iskolában nagyon sokat tanultam naponta, jó tanuló voltam, most egy nagyon erős iskolába járok. Régen versenyeredményeim is voltak, de ahogy telt múlt az idő egyre lustábbá váltam. Mostanában már szinte nem is tanulok(az osztályzataim nem romlanak), egész nap csak itthon punnyadok és nem csinálok SEMMIT. Nem tudnátok valamit tanácsolni mivel fejlesszem magam? Mivel kössem le magam? Inkább az előbbi kérdésre válaszoljatok.
2010. máj. 2. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Iratkozz be szakkorre, nyelvtanfolyamra, azzal csak nyerhetsz. Tuzz ki egy kozepfoku nyelvvizsgat vmi nyelvbol, amit szeretsz.

Menj el allatmenhelyre onkentesnek, azzal sokat segitesz es a lelkednek is jot tesz :)

2010. máj. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nyelvtanulassal es az allatmenhelyen valo segitessel is fejleszted magad, ehhez nem fer ketseg.
2010. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!