Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk titeket mennyire zavarna...

Fiúk titeket mennyire zavarna az ha egy lány telt alkatilag és arcon és még a melle is eláll?

Figyelt kérdés
Isten megáldott ugy mond hájjal mindenhol. Nem azt mondom h folyok de az a kis úszógumi hason, combon, fenéken, karon meglátszik. Magas vagyok de telt is. Az arcom is ilyen kerekebb. A mellem nem kicsi egészen nagy C kosaras de eláll valamiért tehát nincsen dekoltázs vonalam. Eddig nem igen érdekelt de most egy pár hónapja h nagyon megnőtt engem zavar. Mennyire lenne ez zavaró egy fiúnak? 20/L

2016. dec. 14. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a telt csajok.
2016. dec. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Sokkal sokkal szebb, szerencsésebb vagy, mint azok a deszka csajok, akik ugyan vékonyak, de alig van mellük. Na az ronda. Szerintem egy kevéske felesleg inkább előny, a nagy melleknél kívánatosabb dolog nincs is a világon!;)
2016. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi akadályoz abban, hogy lefogyj?
2016. dec. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom az eszem megáll az embereken. Nem azt írtam h 200kg vagyok -.- 172cm magas vagyok és 63 kg hova a tökömbe fogyjak? Alapjáraton az alkatom is ilyen. Jah h ha manapság nem vagy 50 kg alatt aminek az 50%-a smink már nem is vagyok ember. :D Bocs már tényleg én kérek bocsánatot.
2016. dec. 14. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy zsíros testalkat, simán zsíros vagy, ennyi. Az hogy a súlyod kvázi alacson csak annyit jelent, hogy nincs alatta izom se így javarészt formátlan zsírból állsz ezért nézel ki úgy, mint egy telibefosott búvárruha. 60kg-san is lehetnél klasszisokkal csinosabb ha az mind izomból lenne és nem zsírból...:

[link]

[link]

[link]

[link]


Szerintem indítsd újra az eszed, tegyél valamit ez ellen és ne csak másokat oltogass a kezed széttárva, hogy "hát én ilyen vagyok nem tudok mit tenni". De tudsz. Viszont az ha, ha pusztán lustaságból vagy igénytelen és ronda az senkinek sem fog imponálni és senkit sem fog érdekelni a mondavcsinált kifogásod, amivel nyugtatgatod a kis lelked, hogy sajnos neked ez jutott es ezt kell elfogadni. Lófszt kell csak lusta vagy.

2016. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Az előző válaszoló képei közül is például az utolsón sokkal jobban néz ki a bal oldali "állapot". Minek legyenek a csajok kigyúrva? Szörnyű mikor van egy eredetileg formás, bögyös csaj, aztán fogyókúrával meg gyúrással teljesen tönkreteszi a testét és izmos, deszka csaj lesz belőle. Az nem nőies!
2016. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De gustibus non est disputandum
2016. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Scav ***** válasza:

#6:

Az a baj a jobb oldalival, hogy már nagyon le van szálkásítva.


Kérdező:

Alakot kell formálni, edzeni. A súlyod marad, de kisebb lesz a testzsírszázalékod és szép, formás leszel. Nincs olyan, hogy zsíros testalkat.

Az elálló mellek nem zavarnak, de egy löttyedt test igen.

Az emberi test 80%-a mozgásra van kitalálva. Hát mozgasd! :)

2016. dec. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!