Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tetkót csináltassak?

Milyen tetkót csináltassak?

Figyelt kérdés

nem tudom mit szeretnék,még nincs tetkóm. valami kicsivel szeretném kezdeni.a csuklómra gondoltam de ott tudom hogy nagyon fájna,mert nekem nagyon érzékeny a bőröm ráadásul nem is bírnám szerintem.

azt szeretném ha kicsi lenne és szép színes. :)

és léci azt is írjátokl le hogy hova gondoljátok.

előre is köszi!!!!:)


2010. ápr. 22. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

csináltass szemtetoválást:D


[link]

2010. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jóó,persze. :D hülye lennék. :D
2010. ápr. 22. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:

aztmondják , :

annak nem való tetoválás , aki nem tudja milyen tetoválást akar.

és akkor sem , :

ha kigondolja a tetoválást , és utánna úgy gondolja , hogy inkább mást szeretnék.

tetszenek a tetkók, (a nonfigurativ nem) mivel nincs elképzelésem mit varratnék magamra , igy nem is foglalkozom vele. de ha egyszer meglesz , hogy mit is szeretnék, akkor fogok tetováltatni.

2010. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
keress a neten ötletet! pl: [link] vagy , nézz körül az utcán! ha szimbólumot, kinai jelet tetováltatsz tudd a jelentését! és ne csak úgy , hogy pusztán elhiszed azt. vagy nézz szét a rajzaid között! nézd meg a graffitiket! vegyél , (vagy kérj kölcsön ha adnak) tetoválásos ujságot! és döntsd el hogy mikor legyen látható! gondolok arra , hogy rövidnadrág , rövidujju öltözet alól ha látszik , akkor nem kaphatsz meg bizonyos munkákat. (pl tüzoltó , rendőr nem lehetsz) egy nyak , kar , arctetkót meg méginkább be kell vállalni. de ha az kell , akkor nem fogod szégyelni.
2010. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

aki nem tudja,hogy mit akar és már előre vonyít azon,hogy fájni fog, az ne tetováltasson könyörgöm!!!


18.L

2010. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Ne csinaltass tetkot, ha azt sem tudod, hogy hova es mit. 100%, hogy meg fogod banni.
2010. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!