Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy szívbéli jóbarátnőm....

Van egy szívbéli jóbarátnőm. Ő kitalálta, hogy nem jön el az esküvőmre és mégcsak egy lapot sem írt. Azt mondta, hogy úgyis drága az esküvő, ne legyen rájuk gondom. Ez a baráti magatartás mögött mi lehet?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán rosszul esik neki, hogy férjhezmész, mert fél, hogy ezután eltávolodtok egymástól. Vagy rossz neki hogy az ő barátja (ha van), még nem kérte meg a kezét. Kérdezz rá!
2008. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak nem szereti az esküvőket. Én kifejezetten utálok ilyen ceremóniákon részt venni. Kérdezd meg tőle hogy miért nem megy el, de ne táplálj iránta rossz érzelmeket.
2008. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is arra gondolok, hogy féltékeny lehet, ha tényleg költségkímélés miatt nem tudna elmenni, akkor küldene pl egy dísztáviratot. Az is lehet, hogy nem akar egyedül menni, vagy pl nincs megfelelő ruhája, ezek csak tippek, az anyagi helyzetét te ismered. Én is utálom az esküvői népünnepélyeket, de a legjobb bnőm esküvőjére akkor is elmentem , és végig ott voltam, akármennyire utáltam , mert tudtam hogy neki mennyire fontos, és számít rám.

Vagy lehet hogy van valaki a társaságban akivel nem akar találkozni? Ezek a tippjeim.

2008. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy szerelmes a férjedbe.
2008. okt. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!