Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Esküvő a facebookról?

Esküvő a facebookról?

Figyelt kérdés
Jó barátnőm akivel 5évig az egyetemen segítettük egymást a hétvégén férjhez ment. Tavaly volt az eljegyzés, természetesen ezt még tudtam, mert azonnal beszámolt, ahogy vége lett az egyetemnek mintha elvágták volna köztünk a kapcsot. Természetesen szülinapkor névnapkor karácsonykor felköszöntöttem, mindig irtam neki. És most a facebookról látom a képeket. És nagyon szarul érzem magam miatta. Még nem is gratuláltam neki és nem is fogok.
2011. máj. 25. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

én is volt, h tudtam h lesz esküvő, de nem hívott meg, hanem megkért h helyettesítsem

nem is mentem el, pedig talált más helyettest...

(mondjuk volt dolgom is...)

Meg is bántam

2011. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt mi a kérdés? :O
2011. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja a kérdés, hogy ez tényleg szemét húzás volt a "barátnőmtől"? Vagy én fújom fel az egészet. Ilyen esetben illik gratulálni vagy nem.
2011. máj. 25. 21:55
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló. NAgyon szomorú voltam miatta. Később ő keresett meg, mintha misem történt volna. Én még adtam egy esélyt, válaszoltam, de ennek már több mint egy éve. Próbálom elfelejteni a sérelmet, nem tudom, mi történt vele, olyan barátságos volt.
2011. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is jártam így. Volt régebben egy nagyon jó barátnőm. Aztán kissé másfelé sodort minket az élet, de azért kerestük egymást olykor-olykor, ha valami fontosabb esemény történt valamelyikünk életében.

Aztán én is csak a Facebook-on láttam az esküvői képeit, fogalmam sem volt róla, hogy férjhez ment. Az nem zavart, hogy nem hívott meg, mert tényleg már így se találkoztunk sűrűn, csak azért na... Mondom, ha valami fontosabb esemény volt, akkor azt személyre szólóan elmondtuk egymásnak vagy telefonon, vagy e-mailben, mert azért régen tényleg nagyon jó barátnők voltunk, és jó volt még ennyi év távlatából is tudni, hogy mi történik a másikkal. Ez meg így elég személytelen volt, hogy csak a kipakolt képekből tudtam meg, hogy férjhez ment. Még azt is megértem, hogy az esküvő előtt nem írt, hogy lesz neki, mert arra gondolt volna, hogy ezek után elvárom, hogy hívjon meg (de mondom, nem vártam volna el, de megértem, hogy ezt gondolta volna, mert hát ki nem?). De hogy utána sem írt egy sort sem, hogy "Képzeld, férjhez mentem", ez nekem fura volt.

2011. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak tényleg 5év jobban rosszban együtt voltunk, a zh-kon egymást segítettünk, ha nem sikerült valami akkor egymást biztattuk. Mikor eljegyezték akkor azt mondta tisztán emlékszem rá, hogy meghiv majd az esküvőre is. Sőt a legdurvább, hogy barátnőm szülinapja volt tegnap és felköszöntötte, és még akkor sem mondta a telefonba hogy férjhez ment hétvégén.
2011. máj. 25. 22:01
 7/14 kisnita válasza:

Azért nem gratulálsz, hogy had érezze ő is sz@rul magát? Ez butaság szerintem. Az is lehet, hogy direkt úgy rendezték meg az esküvőt, hogy senki ne tudjon róla vagy esetleg csak a szűk család. Most magamból indulok ki mert ha mi úgy döntenénk a párommal, hogy összeházasodunk akkor tuti, hogy nem szólnánk senkinek, úgy lehet még a rokonoknak sem nem hogy a távolabbiaknak, ismerősöknek, évfolyamtársaknak, stb.

Én úgy gondolom ez eléggé intim dolog ahhoz, hogy csak mi ketten legyünk + max a két tanú. Engem nem az tenne boldoggá ha kis millióan tapsolnának nekünk a városháza előtt, sőt... Utólag szólni meg minek szóljon mindenkinek? Közzétenni facebookon könnyebb mint mindenkit egyenként értesíteni és magyarázkodni, hogy mért nem lettek meghívva.

Lehet a barátnőd is hasonlóan látja a dolgot azért ment a dolog "titokban". De az is lehet, hogy egy régi sérelme miatt direkt nem szólt neked, nem tudom...

Szerintem mindenképpen írj neki a facebookon egy levelet, gratulálj, és kérdezd meg hogy zajlott az esküvő, stb. Biztos ki fog derülni, hogy miért nem értesített téged róla.

2011. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A fényképeken az látszik hogy nagyon sokan voltak, legalább 200-an. Jó én sem kivántam volna hogy hivjon meg, de egy rohadt emailt irhatna hogy férjhez megyek vagy mentem. De arra jó voltam, hogy kisegítsem zhákon és ő meg erre nem veszi a fáradtságon hogy irjon. B.unkóság. Nagyon csalódtam benne.
2011. máj. 25. 22:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem hívott meg az esküvőjére?
2011. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem, de ez fáj. Hanem hogy nem is irt egy mailt, vagy hivott fel.
2011. máj. 25. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!