Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Esküvő a facebookról?

Esküvő a facebookról?

Figyelt kérdés
Jó barátnőm akivel 5évig az egyetemen segítettük egymást a hétvégén férjhez ment. Tavaly volt az eljegyzés, természetesen ezt még tudtam, mert azonnal beszámolt, ahogy vége lett az egyetemnek mintha elvágták volna köztünk a kapcsot. Természetesen szülinapkor névnapkor karácsonykor felköszöntöttem, mindig irtam neki. És most a facebookról látom a képeket. És nagyon szarul érzem magam miatta. Még nem is gratuláltam neki és nem is fogok.
2011. máj. 25. 21:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
bocsi, nem is az fáj, hogy nem hivott meg.
2011. máj. 25. 22:10
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem itt látszik meg, kinek mennyire más a felfogása ilyen dolgokról. Ha csak nem vagy biztos benne, hogy direkt kiszúrásból nem hívott meg, akkor nincs értelme sértődni..

Én nem szeretek magamról beszélni úgy, ha nem érzem a másik részéről az érdeklődést. Ha férjhez mennék, nem trombitálnék össze minden valaha ismert személyt, mert simán hozhatom őket kényelmetlen helyzetbe azzal, hogy esküvőre hívom őket, holott nem is szoros a kapcsolatunk. És "dicsekedni" sem kezdenék interneten/telefonon keresztül.. Viszont ha valaki rákérdez, hogy "Csak nem férjhez mentél? Mesélj!" akkor boldogan beszámolok róla töviről-hegyire, mert tudom, hogy érdekli..

Szóval én nem sértődnék meg azon, ha nem hív meg egy régi barátnőm az esküvőjére, ha a jelenben már eltávolodtunk egymástól. Szerintem vehette a részedről udvariaskodásnak is azt a helyeselésedet arra, hogy majd meghív az esküvőjére.. Nem hiszem, hogy haragudnod kellene rá ezért! Egyáltalán lett volna, aki ismersz ott?

2011. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem elég, hogy meg se hívott, még csak nem is keres. Szerintem hagyd, majd felkeres ha szarban van. Mert ezek után ezt feltételezem.
2011. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen volt egyetemi körből.De tényleg most nem azon vagyok ki akadva, hogy nem hivott meg az esküvőre, hanem még nem is szólt hogy férjhez meg. Sőt az eljegyzést is csak egy wc budiban mondta el nekünk. Nehogy a többi évfolyamtárs megtudja. Akkor számíthatok arra, hogy előbb megtudom, mint a facebookos ismerőse.

Szerintem jegelem ezt a kapcsolatot, mert tényleg csak arra voltam jó, hogy jegyzete meglegyen és zh-n átmenjen.

2011. máj. 25. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!