Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, a használt bugyitokat...

Lányok, a használt bugyitokat hogy adjátok el?

Figyelt kérdés

Bankszámlaszámra kéritek a pénzt? Személyesen adjátok-veszitek át?

Esetleg más megoldás?



2016. júl. 18. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Soha nem adom el a használt bugyikat. Nem is értem, hogy ki vesz egyáltalán használtan fehérneműt.
2016. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

A kérdező is egy ilyen perverz bugyi vásárló állat lehet :'D


Általában ilyet nem csinálnak, csak nagyon kevesen vannak.

AMiket vásárolsz valószínűleg egy csávótól vannak, aki szimplán lehugyozta a fehérneműt, amit aztán eladott a magadfajta beteg perverz állatoknak.

2016. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves masodik! Az, hogy teged atb.sztak az a te egyeni problemad, nyilvan valami kis szerencsecsomag lehetsz.

Félreértettél, lany vagyok, puncival (ha nem lattal még olyat guglizz ra) es felkeltette az erdeklodesem hogy is mukodik ez, ezert beszelgetnek olyannal aki mar adott el. Válaszodtól kímélj meg, nem netharcolni jöttem ide, köszi

2016. júl. 18. 22:06
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Én az angol királynő vagyok te takony.
2016. júl. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
30%

Max anyad volt az angol kiralyno, mikor megengedte apadnak hogy bele termeljen te retek.

Biztos csak egy csoro akinek nem volt penze lanytol venni, ezert hugyoztatott ra egy pasival.

Turd ki otthon a szennyest az ingyen van, elvezz arra.



En az egyetemi eveim elso feleveben csinaltam, akkor is csak ketszer. Baratnom szamlajara kuldtek a penzt, nekem akkor meg nem volt. Nem bun.

2016. júl. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2016. júl. 19. 19:03
 7/12 anonim válasza:
En adok el ha erdekel irjatok:)
2017. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nekem volt egy srác aki megakarta venni, de végül én léptem vissza. Ő banki utalással fizetett volna nekem pedig postán kellett volna feladni.
2017. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A puncim illatát fizetné?!😉
2017. dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Banki utalással szoktam eladni és foxposttal küldöm el. Fontos a diszkréció, a foxpost pedig teljesen névtelen :)
2022. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!