Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanultok az érettségire? :D...

Tanultok az érettségire? :D /írásbelire! /

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, 2 éve érettségiztem :D

Amúgy akkor sem tanultam egy szót sem az írásbelire. Minek? Ha a középsuliban tanultál, akkor menni fog, ha nem tanultál, akkor meg már mindegy! XD

20/L

2010. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előző! Nem igaz, IQ kell hozzá, nem tanulás! Én nem tanultam semmit, mégis 4-es 5-ösöket kaptam!
2010. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
inkább jó emlékezőképesség vagyhogymondjákezt kell hozzá, én idén még nem érettségizek (majd jövőre), de biztos fogok előtte tanulni, átnézni a fontos dolgokat, szabályokat, képleteket satöbbi:)
2010. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már nem. Most a zhimra készülök (aztán majd a vizsgáimra). De anno nem tanultam az írásbeli érettségire. Régebbi feladatlapokat oldogattam meg, de azt nem nevezném különösebben tanulásnak.
2010. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy szokványos, átlag IQ esetén az időközben tanultak felelevenítése bőven elég írásbelire. Szóbelire is, csak ott ugye nem mindegy, hogy milyen az ember lelkiállapota, mert oda jó kiállás kell.
2010. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21.37! Képleteket minek akarsz majd átnézni? Úgyis használhatsz függvénytáblát.
2010. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért nem baj, ha néhány dolog megragadt benned az évek során, kell az érettségihez te kis IQ-bajnok :D Nekem is 4es 5ös lett minden, és én sem tanultam magam halálra a középsuliban. De azért órákon odafigyeltem.

A képleteket tényleg érdemes átnézni!

20/L (első válaszoló)

2010. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Képleteket azért, mert közgázból is vannak képletek, és ahhoz nem jó a függvénytábla :P Azokat be kell magolni pl.
2010. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah, így már értem :D
2010. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!