Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 19 vagyok és mincs érettségim...

19 vagyok és mincs érettségim szakmunkásban végeztem lehetek "katona vagy "rendőr?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy jobb állást de úgy hallottam,hogy akinek nincs érettségie nem lehet rendőr,ez igaz?

(A katonaságról nem hallottam ilyet)

A válaszokat köszönöm és ne viccelje el senki a kérdést!!


2010. ápr. 6. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Azt hiszem, így van. De egyszerű a megoldás; szerezd meg az érettségit. Nem nagy kunszt.
2010. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez rendben is lenne de 4év alatt semmit nem tanúltam és most már nem tudnám csak idővel megtanúlni,addig ki tart el a szüleim?(albérletben lakom/árufeltőltő vagyok)
2010. ápr. 6. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Katona lehetsz akár nyolc osztállyal is és ott kaphatsz támogatást h mellette estin leérettségizz! Volt ismerősőm aki igy csinálta! Sok sikert hozzá!

2010. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Se katona se rendőr nem leszel, ha továbbra sem tanulsz semmit.
2010. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2 év alatt meg lehet szerezni az érettségit, mellette nyugodtan dolgozhatsz is, tudod sokan így csinálják, nem te lennél az egyetlen. Én 25 évesen kezdtem el a sulit... ahhoz képest te még jó vagy.
2010. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Van még egy probléma az hogy kettős állampolgár vagyok ROMÁN/MAGYAR Magyar vagyok csak Erdélyben születtem,már rég megkaptam a magyar állampolgárságot.

Tudtommal csak kizárólagos Magyar állampolgár lehet szerződéses katona,ha valaki tud segítsen KÖSZÖNÖM!!!!!!

2010. ápr. 7. 14:44
 7/7 anonim válasza:
érettségi kell előszőr,utána bemész a rendőrséghez jelentkezel és ha megfelesz felvesznek , lehet hogy előszőr járőrként kezded vagy forgalom írányítóként ki tudja,de érettségi kell muszáj,jó ha van szar ha nincs alapon
2011. ápr. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!