Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » World of Tanks-ben melyik...

Abramate kérdése:

World of Tanks-ben melyik arty ágat éri meg kifejleszteni? (Részlet lent)

Figyelt kérdés
Mostanában kezdtem el csinálni a személyes küldetéseket, szinte már csak az artys küldetések vannak hátra. Arra ez elhatározásra jutottam, hogy elkezdenék egy arty ágat, azonban nem tudok dönteni, melyik a legjobb. Ebbe kérném a segítségeteket.

2016. ápr. 16. 19:39
 1/7 anonim válasza:
24%
Személyes véleményem szerint a németeket
2016. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gnoomage ***** válasza:
24%
Szerintem a franciák..
2016. ápr. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Az amerikai meg a német ágra mondják hogy nagyon jó, de én a brit ágat is ajánlanám. :))
2016. ápr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon hasznos volt!
2016. ápr. 18. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Nana.. sok itt a hülyeség. Bocsi gyerekek, zárt béta óta bent vagyok, szerintem nekem van itt artyk közül is a legnagyobb tapasztalatom :)

Mit ad isten, a francia és a német ág megvan.

Németeknél a gw panther 7-es arty jó, a többi iszonyatosan kicsi csőkitéríthetőséggel rendelkezik, ezért felejtős és nem cw kompatibilis. A németek beesési szöge ugyan a 2. legjobb, de nagyok és lassúak.


A francia ágon a 6-os és a 8-as remek kis tank, de mivel nincs spash és kicsi az átütés-sebzés kombó, ezért a 7-es, 9-es és 10-es tankokkal vért fogsz izzadni. Nem is használja senki. A 10-es egyedül akkor van használva cw-n, ha a bázist vissza kell lőni. De mivel kb 75-80 secig tölt, be kell hozzá töltve lennie.


A brit gc arty ág ó. A 6-os fv304-et imádják, (csak kicsi, 500 méteres a lőtáv), ám mindenhova képes belőni. A 10-es ritkán lő de nagyot, ráadásul brutális lövési íve van, nem lehet előle elbújni.

Az ág többi tankja szenvedős.


Az amerikai ág abban másabb, hogy lassan lőnek d e iszonyatosan nagyot, nagy a robbanási sugár (splash), viszont cw-re nem a 10-es tankot, hanem a 9-est viszik, mert mindenben jobb a nagytesónál.


Az orosz ág so-so, közepes. Elég mobilis, jó gyorsan lő, de a kitéríthetősége a csőnek ott is elég kicsi.


Az amerikait ajánlom neked, ott valószín

leg nem leszel túl frusztrált. Ám nem árt tudni, pár hónapon belül megkezdik az arty ág teljes újrabalanszolásának megtervezését.

2016. ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint HUN_Sector jól leírta, annyit fűznék hozzá, hogy:

Melyik tierben?

pl. ahogy mondta az fv304, de szerintem a hatos francia is (nem jut eszembe a neve) elég jó. Gyorsan töltenek viszonylag. A francia nagyobbat lő, de kb 26 seces újratöltése van, az fv kicsit lő, de sokat (11 sec reload). Illetve ha valami ultimate sz*patógépre vágysz, akkor ajánlom még az s-51-et (7-es orosz). Pontatlan, lassan tölt, DE! iszonyatos nagyot lő ha betalál. Tizesbe meg szerintem jó az obj 261, mert nem sebez ANNYIRA kicsit, de cserébe 30 seces reloadja van. Ha ott is nagyot akarsz lőni, akkor a conqueror gc meg a t92 jó választás. T92-nek rosszabb az íve, 5 seccel hamarabb tölt - a conquerornak iszonyatos a pontossága (+kicsivel kisebb az átütés meg a sebzés, de tényleg elhanyagolható), kicsit tovább tölt, de nem tudsz előle elbújni. Illetve mindkettőjük alap robbanási sugara ~8m (prémiummal 11), szóval elég ha csak valahova odalősz a pályára és sebezni fogsz.

A 7-es gw panther az jó, illetve én sem értem miért de az utána lévő nyolcas gw tiger (p)-t is dícsérni szokták.

Ha ajánlhatom még, akkor nézd meg ezt az oldalt:

[link]

És nézegesd magadnak is a statokat :D

2016. ápr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igazából az amerikai sem jó, az 5os kis M41 hmc-vel kiszenvedtem az M44et. Az 5ossel akármit becéloztam olyan volt mindtha rulletteztem volna vagy eltalálja vagy sz@rt se lő. Ha meg eltalálja akkor is max 300 dmg-et tudtam kiosztani. M44 el is vannak bajok, össze vissza csapódnak a lőövedékek hiába szűkülök rá.
2016. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!