Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hányan vagyunk itt ilyenkor?

Hányan vagyunk itt ilyenkor?

Figyelt kérdés
Miért vagytok itt? Miért nem "ünnepeltek"?
2010. ápr. 4. 13:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Jobbulást a férjednek! Szegénykém, szép kis szülinap! De azért nagyon sok boldogságot:)

Én sem vagyok vallásos, és amíg alszik a babám, általában benézek, főleg most, hogy az apjával együtt húzzák a lóbőrt:D

ҝ

2010. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%

Mi most jöttünk haza a sétából. Párom dolgozik, a lányom meg épp birkózik a játékaival. Megnéztem az email-emet, meg bekukkantottam ide is. Mi sem igazán ünnepeljük a húsvétot, de azért holnapra várunk egy-két locsolkodót.

Mindenkinek "jó nyuszit"! Nektek meg kitartást, a párodnak jobbulást!

2010. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
én is itt vagyok.mért kéne ünnepelnem?tök jelentéktelen ünnep számomra a húsvét.
2010. ápr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én itt vagyok, nem vagyok vallásos:)


Jobbulást a párodnak!

2010. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én "csak" most értem ide :) 1 éves kisfiam épp nagy séta után alszik békésen az ágyában :) Apa is számitógépezik, úgyhogy leültem ide bekukkantani :)
2010. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ugyi te vagy az ikerterhes + már van egy babád anyuka?


Férjem játszik, babám játszik, én most itt, de csak pár percre ugrottam fel.

2010. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Igen én vagyok az. 17 hós lesz a lányom, és ma vagyok 17 hetes az ikrekkel. Megvagyunk, reménykedünk hogy mielőbb hazajöhet apa. Már kezdek félni kicsit egyedül. Sokat tudják hogy egyedül vagyunk, kicsi a falu, és félek hogy valaki olyan ezt meghallja, és megpróbál betörni, vagy ilyesmi. Már nem a faluból, hanem környékből. Van egy pár ilyen ember a környékbeli falvakban. Talán nem lesz baj! Mindegy, azért nem hagyom magam!

NEm feltétlen vallásos ünnepnek gondoltam a húsvétot. Akinek vagy gyereke, azt hittem mindenki meglepi kis nyuszival vagy ilyesmi, meg a nagyszülők, és az már vendégség szokott lenni. Arra nem is gondoltam, hogy van akinek nem jelent semmit. A karácsonyt is megünneplik ajándékkal azok is, akik nem vallásosak.

2010. ápr. 4. 21:37
 18/19 anonim ***** válasza:

17,29 vagyok.


Vigyázzatok magatokra, jobbulást a férjednek!!! Fel a fejjel, nem lesz baj!

2010. ápr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszi! Nem lett gond, és képzeld tegnap délben hazaengedték a férjem. Fáj neki persze, de megmaradhat az ujja, szedi a gyógyszert, és legalább velünk van. :-)

Alszik a lányával együtt.

2010. ápr. 6. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!