Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hányan vagyunk itt ilyenkor?

Hányan vagyunk itt ilyenkor?

Figyelt kérdés
Miért vagytok itt? Miért nem "ünnepeltek"?
2010. ápr. 4. 13:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Én is itt vagyok. Nem vagyok vallálos, nekem nem ünnep a húsvét.
2010. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Van szabad 5 percem,gondoltam bekukk!!!Nagyok kint játszanak,kicsi alszik,apa bütyköl és a vendégek fél óra múlva jönnek:))
2010. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Én azért vagyok itt,mert alszik a fiam.Ha felkelt,megyünk nagymamáékhoz.
2010. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nekem is alszik a lányom, egyedül vagyok sajnos. Ha felkel megyünk apához mert kórházban van. Szép kis húsvét.

Mindenkinek boldog nyuszit!

2010. ápr. 4. 13:46
 5/19 anonim válasza:
100%
nekem is csak 5percem volt lassan ébred a lányom aztán sétizünk egyet.vendégek ma nem jönnek Hála az Égnek egy szabad délután csak mi 3-an...5 hetes pici lány anyuja
2010. ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
A vendégek egy része már elment, Papáék jöttek ebédre, ettünk, kis beszélgetés aztán most elmentek, bepakoltam a mosogatogépet, most pihi, aztán 3 körül jönnek a többiek:),
2010. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
13-46-os vagyok.OHHH remélem semmi komoly nincs a pároddal.jobbulást neki nektek meg kitartást.kellemes húsvétot...
2010. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

39 hetes kismama vagyok,a párom dolgozik.

Nekem nem számít ünnepnek a húsvét,jövőre viszont már másképp lesz 1 éves babával:-))))

2010. ápr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagyok,kislanyom alszik,parom rokonoknalNem volt kedvem menni,35 hetes terhesen itthon lazitok
2010. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Azt hittem senki nincs itt ilyenkor. Köszi a kérdésed, már mondhatni minden ok a párommal, egyébként kicsit megrövidítette az egyik ujját, és megcsonkított egy másikat körfűrésszel. Már nem nagyon fáj neki, nem nagyon értjük, de talán csak azért nem jöhet mert nincs aki a papírokat megcsinálja. Jó vicc. Talán kedden itthon lehet már. (tegnap reggel a doki megkérdezte tőle hogy mit keres itt pl. , a másik meg nem engedte haza. Nagy az egyetértés.)

Ráadásnak holnap lesz szegényemnek a szülinapja is.

2010. ápr. 4. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!