Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresztények, a sátán felvehet...

Jézus szolgája kérdése:

Keresztények, a sátán felveheti e Isten akaratát? ilt becsaphat e hogy Jézus tanai szerint próbálj élni?

Figyelt kérdés

mondjuk valamit mond álmom által Jézus vagy mutat dolgokat.

és e hatására meg tanulsz Jézus tanai szerint élni.

és arra biztat hogy imád az atyát stb.

e hátterében lehet a gonosz?



2016. jan. 28. 21:18
 1/4 Sanyji ***** válasza:

Nem. Tőle jó nem származik, mert nem is származhat. A sátán minden hazugságába, amivel félrevezeti az embereket, igazságot csepegtet.

Gondolj bele mit mondott róla Jézus.:

János 8,44: Ti az ördög atyától valók vagytok, és a ti atyátok kívánságait akarjátok teljesíteni. Az emberölő volt kezdettől fogva, és nem állott meg az igazságban, mert nincsen ő benne igazság. Mikor hazugságot szól, a sajátjából szól; mert hazug és hazugság atyja.

Viszont ő leplezi magát mindig, mintha nem is létezne, ezt hitette el mostanra már a világ nagy részével. A háttérből pedig ő irányítja a gonosz dolgokat.

És igen adhat látomást embereknek, amit akár azt is hiheti valaki, hogy az Istentől van.

2Korintus 11,14: Nem is csoda; hisz maga a Sátán is átváltoztatja magát világosság angyalává.

Még az igazakat is el tudja így hitetni. De ha valaki úgy él, ahogy kell, Isten szerint, annak megmutatja az ÚR, hogy ez nem tőle van, sőt sok esetben nem is engedi, hogy a sátán ilyenekkel kísértse az övéit.

2016. jan. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De ha valaki úgy él, ahogy kell, Isten szerint, annak megmutatja az ÚR, hogy ez nem tőle van, sőt sok esetben nem is engedi, hogy a sátán ilyenekkel kísértse az övéit.


köszönöm,igazából ez megnyugtatott.

tehát ha minden erőmmel próbálok Istennek tetsző életet élni,sőt azért is mert tényleg én is így szeretném,és ezt tartom helyesnek,és igazából ha pld egy látomás erősíttet meg ebben,és valójában e miatt is rendíthetetlen a hitem Istenben.

akkor ez a látomás nem hiszem hogy a gonosz átverése,hiszen az nem hozhatna ilyen szoros kapcsolatba Istennel nem?

ha a gonosz munkálkodik,szerintem az csak a gonoszságra térítene és Istentől távolra nem?

és teljes mértékben érzem hogy Istentől való,csak valaki megemlítette nekem hogy vigyázzak,mert a sátán keze is benne lehet ebben.

de én tudom hogy nem.


és köszönöm.zöld ujj.

2016. jan. 29. 17:00
 3/4 anonim válasza:
Nem tudja megtenni. Lényegeben, egyszer ő is jó angyal volt, amíg be nem duzzogott. Lucifer, egy Arkangyal, ami gyengébb Istennél.
2016. márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sanyji ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nem tudom mi volt a látomásod. Lehet, hogy Istentől van. Ha az Isten imádatára biztat, akkor az Tőle van, mert ezt kell tennünk embereknek. Kövesdd Jézust, le van írva a Bibliában hogy mit kell tenned. Olvasd, tanulmányozd, keresd! Ha így teszel, majd Ő Maga, az ÚR lesz segítségedre mindenben. Én is ugyanígy voltam. Kerestem és megtaláltam. Csodálatos és jó az ÚR! Ha megismered repülni fogsz az örömtől, boldogságtól. Kívánom, hogy így legyen! Áldjon az ÚR!

2016. márc. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!