Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam a felvételi...

Nagyon elrontottam a felvételit, van esélyem?

Figyelt kérdés
5-ös tanuló vagyok,de mondjuk pl.:mikor törit tanulok csak egy ideig tudom megjegyezni az adott témát, ha visszakérdeznének vmelyik csatára nem biztos h tudnek valaszolni. Az összes eddigi felvételit megcsináltam, a felvételim mégis borzasztóan sikerült. Pedig előkészítőre is jártam és gyakoroltam rengeteg feladatot. A félévem kb. azzal telt, h gyakoroltam. Reggel bementem és nagyon izgultam. A magyarra azt hittem h nagyon jo lett, a matekbol a 7. és a 10. feladatot nem tudtam megoldani es most valahogy az idő is kevés volt, pedig általában befejeztem időre.Mikor vegeztem,kicsit megnyugodtam mert sokan mondták h a 7. es a 1. feladatot nem tudták megcsinálni. Hazamentem és mivel még aznap felrakják a megoldásokat, megnéztem rögtön mert még nagyjából emlékeztem. A végén sírtam is, mikor kiderült h kb. matekbol 26, magyarbol pedig (amit azt hittem jo lett) 28. Borzasztoan sikerült, kb. egesz delutam sirtam. Megjeloltem a Sz.t Margitot, a József Attilát, és a II. János Pál Iskolaközpontot. Szerintetek vmelyikbe van esélyem. (am az eddigiek 75-8 pontosak lettek, ez meg eddig 54( a 10 pontos fogalmazásnincs beleszámítva)

2016. jan. 16. 17:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Es am 50m pontos a magyar,50 pontos a matek
2016. jan. 16. 17:47
 2/3 |Orfeusz| ***** válasza:

Anno amikor én felvételiztem (igaz, hatodikos koromban), én is kicsit aggódva adtam be a jelentkezésem a legjobb gimibe a környéken. A felvételire sokat készültem, és elég jól is sikerült, bár a matek nagyon nehéz volt. Aztán megkaptuk az eredményt. A magyar 47 pont, aminek nagyon örültem, a matek csak 40 lett sajnos.

Az ikertestvérem is velem együtt felvételizett, neki a magyar 48, a matek viszont 26 pont lett. Kétségbe volt esve, hogy nem fogják felvenni. Aztán kezdtek kiderülni a dolgok.

A felvételi átlaga matekból ebben a legerősebb gimiben 18-19 pont körül volt. Én a 40 pontommal a legjobbat írtam talán az egész megyében. A második legjobb a suliban 34 volt talán. Engem elsőnek felvettek, a tesómat 12.-nek.

Ha tényleg nekéz volt, akkor szerintem a többi gyerek se remekelt rajta. Nem kell aggódni, az egyikbe úgyis fölvesznek.

2016. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Szent Margitot énis és szerintem ne aggódj tuti bekerülünk :)
2018. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!