Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti pisilés után visszaha...

Fiúk! Ti pisilés után visszahajtjátok az ülőkét?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 15:54
 1/9 anonim válasza:
60%
és a lányok utána felhajtják?
2010. márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
nem
2010. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ... Ha kicsit bevagyok mojolva akkor ezt a lépést megspórolom azzal, hogy fel se hajtom:D De amúgy kedvem tartja:D
2010. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ.

Ha kakilok akkor fel se hajtom. :D

2010. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A lányok visszahajtják, hogy rá tudjanak ülni. (Otthon)
2010. márc. 26. 16:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehajtom a tetejét is.
2010. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez Magyarországon nem divat:D vagyis én eddig csak az amcsi filmekben láttam.
2010. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ez egy hülye hozzáálás a nők részéről. Én allergiás vagyok rá,ha le van hajtva az a rohadt üllöke. Mert egyszerüen olyan nagyon könnyen előfordul,hogy lecsöppentem. Az meg senkinek sem jó.Mert ugye az ülőke szélesebb mint a perem,nehezebb kikerülni a sugárral. Hajtogatni meg nem szeretem se föl se le,egyszerüen nincs gusztusom sehogy sem hozzányulni a wc-hez kézzel,ha rajtam kivül tudom hogy más is rá szokott telepedni. Ez a nők dolga volna,hogy hagyják állandóan felhajtva.
2010. szept. 29. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, mert szerinted nekünk nem undorító? Egyébként meg gondolj bele, ha rádjön a cifra, és vagy előzőleg lecsöpögtetted az ülőkét, vagy nem hajtottam vissza, milyen érzés, amikor rácuppansz. Mert... gondolom, azért a fiúk ezt nem állva végzik.
2010. szept. 29. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!