Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki linkelne AA, A, B, C,...

Valaki linkelne AA, A, B, C, D, és E kosarmeretü melleket melltartóban?

Figyelt kérdés
Koszonom

2016. jan. 4. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:

AA-t így hirtelen nem találtam, ami tutira akkora; az A-B-s vlsz szivacsosabb mint a többi, ez sajnos nem egyértelmű.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az előzőben a C-s lehet hogy kicsit nagyobbnak tűnik mint amekkora valójában, a D-s meg kisebbnek, az a két kép elég hasonló lett sajnos.


C-sek:

[link]

[link]


D-sek (felül):

[link]

2016. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek hülyeségek amit írok. Amit C-nek linkelt az utolsó az egy gyenge B.
2016. nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3: a C kisebb, mint sokan hiszik. Mindenkinek szent meggyőződése hogy

A - kicsi

B - közepes

C - nagy

holott ez messze nem így van. Rengetegen hordanak rossz méretet, erre az is rásegít hogy a kínálat méretválasztéka kicsi.

2016. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Voltam 70B és 70C. Attól függ, hogy hol vettem a fehérneműt. Most 75DD az ideális méret a legtöbb helyen. Pontosan tudom, hogy mekkora egy B mell.


Ezen a képen: [link] a 34DD-sek, ami egyenlő a 75DD-vel az én mellem kb 3x akkora. És jó méretet hordok, a mellem alatt 73cm körül van, és a kosarat szépen kitöltöm, nem esik ki belőle és nem is lötyög benne.


Az Adri melle picivel kisebb mint az enyém, neki 75D-s ( [link] Még mindig tartod magad ehhez az elmélethez?

2016. nov. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem stimmel a kép...
2016. nov. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!