Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek aki melltartóban...

Szerintetek aki melltartóban fel rakja magát myvipre az k*rva? Viszont csak 4 kép van a 26-ból olyan!?

Figyelt kérdés
de am egy kicsit szótlan meg visszafogott
2010. aug. 5. 22:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Hát, én nem gondolom k.vának, de egy biztos, hogy a "szellemi színvonala" nem ott van, ahol a komoly lányoké (nőké). Egy igazán komoly, magára valamit adó nő nem rak ki bikinis képeket magáról sehova.
2010. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
sztem nem k*rvák csak azt hiszik, vagy tudják, hogy jó testük van :P
2010. aug. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
En k.vanak azt nevezem, aki "szolgaltatasaiert" valamilyen anyagi juttatast kap:))Ebben az esetben inkabb arrol van szo, hogy vagy feltunesi viszketegsegben szenved az illeto, vagy masokat majmol, de hogy nem ad magara, az biztos.
2010. aug. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
mi van utolsó válaszoló?
2010. aug. 5. 23:23
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Mit nem értesz rajta, tök értelmes választ adott?
2010. aug. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem minek kell felrakni melltartós képet közösségi oldalra.. Teljesen leminősít, nem is szólva, hogy mit gondolnak a normális felfogású emberek.. :S nem egy eset volt már, hogy az ilyen melltartós képet valami "jóakaró" felrakta egy szexhirdetéshez mint profilképet :S
2010. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem irtó gáz. Lehet még nem fekszik össze mindenkivel, szóval klasszikus értelemben nem K u r va, de majd fog. Ezért inkábbb a szűzk ur va a helyes szó, vagy ribi. Általában 15-16-17 éveseknél divat nagyon. Én nem szeretem őket, és nem azért, mert csúnya vagyok és irigy vagyok rájuk. Szerintem szánalmas, aki melltartóban mutogatja magát közösségi oldalakon. Pózer Pitsák. Ja és egy ilyen képből egy is sok egy olyan oldalon, ahol a családtagjai, a tanárai, és tulajdonképpen BÁRKI megnézheti. Viszont a bikinis-nyaralós képekből vannak jók, az nem gáz. Jó, vannak olyanok is.
2010. aug. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
már kitörölte mert unja hogy pár ember lek*rvázza
2010. aug. 5. 23:48
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Melltartóban általában önértékelési zavarokkal küzdő fiatalok szoktak "nyomulni" a közösségi oldalakon. Láttál már egy modellt is (aki nyugodtan kitehetné) így pózolni az iwiw-en, vagy a myvip-en? :)) Mert én még nem.
2010. aug. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

jólvan!:)

hátha nem tudta arról most nem tehet!:D

2010. aug. 5. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!