Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted túlélte? ( vidi lent)

Szerinted túlélte? ( vidi lent)

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 21. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez pedig nem kamu... semmi hihetetlen nincs a videóban, az emberi reakciók is rendben vannak.A végén pedig nem "összerakni akarják" hanem ott már boncasztalon fekszik, felnyílt koponyával. Ezt nem élte túl, az biztos. Valószínűleg szörnyethalt ott helyben.
2010. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy ha kettészakadt a koponyája, legalábbis álltól homlokig felszakadt, ne vesztett volna annyi vért, miközben nyomkodták össze, hogy ne halt volna meg. meg mi az már, hogy nézegetik és videózzák ahelyett hogy műtenék? 1000% hogy kamu
2010. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
boncasztalon fekszik?még lélegzik és nem hiszem, hogy olyan nyugodtam végignézték volna, hogy ott szenved
2010. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
bocs hogy mégegyszer kiírtam ugyanaz vagyok .csak nem lehetett kiemelni :(
2010. márc. 21. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, igazad van. Ebben tévedtem, nem boncasztalon fekszik mert ott hátul vannak műszerek is, eddig ezt nem vettem észre.

Csak azért gondoltam, mert akkor szoktak videózni amikor már elhalálozott az illető és a boncolásra kerül a sor, meg akkor szokták így fogdosni őket.


Ezután már nem is értem, hogy lehet ez... az ott egy igazi ember, az tuti. Ügyetlen kezeket látunk szerencsétlenkedni, közben meg videózzák. Ki érti ezt?

2010. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azok csak orvosi eszközök .. sztem :D de még lélegzik az tuti..
2010. márc. 21. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!