Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta visszatérő problémám volt hogy néha a dolgokat felgyorsítottnak érzem,gyorsabbnak hallom a beszédet és az emberek olyanok mintha mindenki rohanna.

Eleinte azt hittem hogy a láztól, mert mindig olyankor jelentkezett, de az utóbbi időben is előjött pedig nem voltam beteg, lázas..

Mi lehet ez? Segítsetek légyszíves! Köszönöm.



2015. nov. 9. 20:00
 1/1 anonim válasza:
nem tom mitől lehet, amíg nincs baj addig szerintem nem kell aggódni, kiskoromban nekem is voltak fura "szokásaim". amugy lehet hogy valami természet feletti képességed van... lehet hogy tudsz majd időutazni. jó viccet félretéve. szerintem nem komoly, lehet hogy sokat sürgetnek téged, vagy sok a stressz az életedben, csak nem veszed észre. próbálj meg dolgokat lassan csinálni, nem elsietni, hagyj időt magadnak mindenre.
2015. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!