Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nőhet valakinek béka a hasában?

Nőhet valakinek béka a hasában?

Figyelt kérdés
2008. szept. 10. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném :) Ez csak egy mondás, hogy ha valaki sokat iszik, béka nő a hasában. Valójában a gyomor és bélrendszer emésztés közben néha ad ki olyan hangokat, mintha a béka kuruttyolna.
2008. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. A gyomorsav eléggé erős ahhoz, hogy egy véletlenül lenyelt ebihalat megemésszen. Erről eszembe jutott az, hogy kiskorunkban azzal riogattak a kortársak, hogy ha lenyeljük a dinnye magját, akkor kinő a dinnye a gyomrunkban :-D
2008. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
engem azzal ijesztgetett a keresztanyukám,hogy ha sokat iszom,béka nő a hasamban:)
2008. szept. 10. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is ezzel ijesztgettek...pedig a mai világban éppen az a jó,ha az ember sok vizet iszik.De az igaz,hogy ha hirtelen sokat iszik az ember (pl.1 litert),és nincs hozzászokva,akkor az nem jó a beleknek.
2008. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Na jó, ez aranyos volt. :)
2008. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak ijesztgetés, dédmamám is állandóan ezzel stresszelt, de már kicsi gyerekként is éreztem, hogy ez valószínűleg "kacsa", úgyhogy tovább ittam a finom kútvizet.:D
2008. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!