Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Április 1-jén (a suliba)...

Április 1-jén (a suliba) milyen csínyeket szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 11:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd a mi osztályunkat is rá veszem egy jó kis csínyre!! De melyik a legjobb??
2010. márc. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Tavaly beszapanoztuk a kilincset irodalom órán meg mikor mindenki olvasott vki ordított h Tanár néni egér a tanár jól mge is ilyedt ugrott egyet xD Én busszal járok suliba és azt mondtam a barátnőm nek h ne várjanak nem mek a busszal mer mek orvoshoz hát nagyot néztek mikor megjelentem a suliba (későbbi busszal)
2010. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%

Van egy jó poénom. még csak tervezem, de pont szünet lesz aznap, de a anár nem ússza meg. Március 31.-én fogjuk őket megviccelniXD. Szóval: Egy telefonra, vmi nagyon vicces cs.hangot állítok be, az mehet a tanári asztalba. Nincs más hátra, mint órán felhívni azt a számotXD. +tavaly a magyar tanár nagy dogára készült. senki nem tanult. ő ezt tudta. Azt mondta, hogy siktálja mit írjunk: 2009.04.01 Röpdolgozat


Boldog április elsejét. mindenki nagyot röhögött. meg olyan is volt, hogy arra az órára(a tanár tudta nélkül)termet cseréltünk egy másik o-val.

Aztán mindenki fogta a cuccát, bevágta a szekrénybe, és elmentünk a könyvtárba. sajnos nem láttuk a tanár arcát, de húúú. A pukipárna is jó ötlet, de a szögek egy intővel is járhatnak.

Szóval soxerencsét!


By.:sémösz

2010. márc. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszii!!!!!!!!!!
2010. márc. 28. 09:16
 15/19 anonim ***** válasza:

hátmi ma osztályt cseéltünk a 10-edikkel,9-edikkel meg a 6odikkal :D

7edikesek vagyunk :P

2010. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szellentőpárna az alap, de az enyémet elszakították...:(

Nálunk borotvahabot fújtak a tanári székre, de sajnos észrevette.

Na meg az én ötletem az volt, hogy (kihajtható tábla volt, és óra elején be volt hajtva) a tábla behajtása előtt egy tangát akasztottam fel. A matektanárnő írt a táblára, és miközben kihajtotta, az osztály felé nézett, az osztály meg szakadt a röhögéstől. :D Ugyanezen tangát az egyik fiú osztálytársam felvette a nadrágjára, és abban járkált. :D

A tanárnő beceneve kecske volt, és az asztalára tettünk egy kozel-es üveget, és nekitámasztottunk egy fényképet egy kecskéről, de ez így visszagondolva nagyon gonosz volt, mert annyira aranyos volt az a tanár, hogy nem érdemelte volna meg. Csak hát az osztály nem bírta a matekot...

2010. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. ápr. 9. 08:33
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
hát mi most azt csintuk h 3 emeletes a sulin és mindenki megfogta az asztalokat padokat és kivittük az utcára az autosok néztek h az utca elején egy rikito mezes srác elirányitya öket és azt modnja h 2 világháborus bombát találtunk és h kerüln kell mennie az utcán vártuk a tanárt mire a rendörök megbüntették a sulit xD
2010. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
XD
2010. aug. 22. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!