Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Április 1-jén (a suliba)...

Április 1-jén (a suliba) milyen csínyeket szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 11:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Semmilyent. Én tanár vagyok, ez nem az én dolgom. Szerencsére nálunk tavaszi szünet lesz aznap, így megúszom.
2010. márc. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
nekunk nem szbad kolát vinni de akkor mindenki azt fog hozni.természetesen felrázzuk és fohásznál kibonjuk
2010. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az évben mi pont akkor cisnáljuk a szivatást.:D
2010. márc. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk az osztályban tavaly olyat csináltak, hogy az öltözőjük ajtajára egy élethű műpókot rögzítettek zsinórral, és úgy csinálták meg, hogy amikor benyit a tesitanárnő akkor a pók leereszkedjen az ajtón. :D Meg is ijedt rendesen... Olyat is csináltak hogy a táblai krétát kicserélték krumplicukorra, és amikor az osztályfőnök írt volna a táblára, sehogy sem értette miért nem fog. :D Na az is jó volt. :)
2010. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Semmit mert szerencsére azon a héten (és így 1-én is) a legeslegjobb barátnömnél leszek :))
2010. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
pl meghámozok egy narancsot úgy, hogy naggyából egybemaradjon a héja, és belerakok egy teniszlabdát (a héjba) ;)
2010. márc. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Mi bolondtanítást csinálunk. A kicsiknek fogunk órát tartani, de lehet, hogy a lányok beöltöznek emosnak :D
2010. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
Nálunk azt játszották el a töritanárral h a kilincsre nyomtak ragasztót(kívülre)belülre meg fogkrémet..xd sikerült is belenyúlnia,persze senki nem vallotta be h ő volt
2010. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Én csak azt szoktam kipróbálni, hogy ki kötölőzött a cipőfűzője és hogy be veszi-e...

Na meg ha van valami idegesítő tanár akkor a tanári szék alá szögeket vagy lufit teszel.

2010. márc. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
mi múlt évbe megfordítottuk az osztályt. Szóval minden pad, szék háttal volt a tanári padnak. Persze a tanár ravasz volt és úgy tartotta meg az órát.
2010. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!