Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diszperzittel szeretném...

Diszperzittel szeretném kifesteni a szobámat, csak nem tudom hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
4 éve ki lett glettelve és állmennyezetezve illetve a mennyezet és a fel mentén stukkózva lett. ívilágos kék a fal és szeretném magam kifesteni. Hogyan kezeljem le festés előtt és mivel?Mi a legjobb festék ilen amatőrnek mint én hogy szépen csíkmentesre kifessem?Kell-e hígítani stb. Minden információnak örülnék.
2010. márc. 13. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
vedd meg a diszperzitet
2010. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó minőségű festéket vegyél, mert ha tescogazdaságos jellegű festékkel fested ki, az nagyon rossz páratechnikailag és olyan lesz, mintha egy nejlonzacskót húznál a fejedre. A stukkót maszkold le! Erre lehet venni visszaszedhető papír ragasztószalagot (maszkolószalag).
2010. márc. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is idén fogom kifesteni a szobámat ha minden igaz.

Én festőnek tanulok de igazából nem nagyon festettem még de ha már sokan megcsinálják úgy hogy nem is tanulták akkor én is meg tudom csinálni. Az alap műveletek egész jó mennek de festeni még nem nagyon festettünk.

Ha nem festőnek tanulnék akkor nem is mernék hozzákezdeni.

2010. márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell tőle megijedni. Én nő létemre többször kifestettem, kitapétáztam egyedül a lakásomat. Az elején biztosan sok mindent elszúrtam, de az utóbbiaknál még egy festő is meghajolt a művem előtt. Azóta már a felépült 120 m2-es házunkat tettem szinessé.
2010. szept. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Hozzáfűzném azt, hogy én régen nem alapoztam le a falakat, ma nagyon divatos lett. Én is megtettem, mert mondták, hogy úgy kell. Egy-két helyiséget elszúrtam vele. Amelyiket nem alapoztam, csak a glettelés, csiszolás után ráfestettem 2 vagy 3 réteget, gyönyörű, folt- és csíkmentes lett. Én is tanultam újat.

2010. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vegyél festéket és állj neki.

Biztos nem lesz olyan mint ha egy festő csinálta volna meg sok időd elmegy vele.


Próbáld ki, max ha nem sikerül akkor kidobtál 8-10ezer Ft-ot

2010. szept. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!