Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lennél örökéletű ha megtehetnéd?

Lennél örökéletű ha megtehetnéd?

Figyelt kérdés
Én sosem akarnék meghalni legszivesebben waaah de rossz, majd csak úgy elrepül az idő és azt veszem észre hogy 17 helyett 67-77 éves vagyok és haldoklok az ágyamban pff
2010. márc. 11. 16:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
18:30 Te csak ne oltogass, mikor magad se gondolod végig. Mégis honnan veszed, hogy jobb, ha a szeretteid orra előtt nyúlsz ki!?
2010. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem tom, én nem bírnék örökké élni. Még akkor se, ha örökké fiatal maradok. Ha örökké "tinédzser", vagy 2-on éves maardok, akkor azok, akiket szeretek, megöregszenek, és hát..Szerintem mindenki érti, h mi a baj ezzel. Aki meg nem, anank nem leeht elmagyarázni.

A másik az, h hogyha örökre vén maradok, az sokkal rosszabb. Egésuz nap csak kötögetnék, és örömet szereznék a rokonaimnak.. De ha vki örökké élne uyganabban atestben, egy idő után elunná az életét...

2010. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az életet megunni? Pláne, ha örök lenne? Gondolj bele, mennyi mindent megélhetnél...
2010. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. aug. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Szia!

Én is szeretnék örökké élni. Mindig is féltem attol hogy meghalok, mert olyan jó élni. De megtaláltam a lehetőséget az őrők életre. A bibliában 40 szer ir az őrők életről,ugy mint lehetséges cél,amelyet el lehet érni. nem kell sokat tenni érte vagy kitudja milyen nagy dolgokat, a János 3:16 leírja: Az pedig az örök élet, hogy ismeretet szerezzenek rólad, az egyedüli igaz Istenről, és arról, akit elküldtél, Jézus Krisztusról. - igen ha megismered a teremtőt név szerint Jehova Istent,és az ő fiát akkor őrők életee lehet. És egy másik vers is ir erről ugyan csak János 3:16 Mert az Isten annyira szerette a világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy mindaz, aki hitet gyakorol benne, el ne pusztuljon, hanem örök élete legyen.

ha hitet gyakorolsz a váltságáldozatban akkor őrők életed lehet. amit kell tegyél kell tanulmányozd a Bibliát. Természetesen ez nem az jelenti hogy most még nem halnál meg,de hamarosan eljőn az az idő amikor valóban nem fognak meghalni az emberek,mert Isten megigérte hogy igy lesz. És nézd hogyan ir erről is a Biblia: Titusz 1:2 "az örök élet reménysége alapján, amelyet Isten, aki nem hazudhat, hosszú-hosszú idők előtt megígért" ha szeretnél valóban őrőkké élni keresd meg a lakhelyeden élő Jehova tanuit,ők szivesen segitenek neked hogy megismerd az őrők élet titkát,és igy reménységed lehet neked is az őrők élet. Mert én hiszem hogy elnyerhetem az őrők életet ha ugy élek ahogy Jehova (Isten neve) elvárja. És nem hiszékenységből fakad a hitem hanem erőss meggyőződésből,számos bizonyiték alapján. Kivánom hogy ragad meg szilárdan ezt a lehetőséget hogy majd meglásd megtapasztalt ezt a Bibliai igéretet:Zsoltárok 37:9-11 "9 Mert a gonosztevők kivágatnak,

De akik Jehovában reménykednek, öröklik a földet.

ו [váv]

10 Egy kis idő még, és nincs többé gonosz,

Nézed a helyét, és nincsen sehol.

11 A szelídek pedig öröklik a földet,

És gyönyörködnek majd a béke bőségében." és a 29. vers: "Az igazságosak öröklik a földet,

És örökké rajta lakoznak"

2010. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
elnézést az első idézetemnél a János 17:3 idéztem.Üdv
2010. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!