Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez a "terhes vagy" mánia...

Mi ez a "terhes vagy" mánia itt GYIK.hu-n?

Figyelt kérdés
Olvasom a kérdéseket és mindenhova odaírják hogy "terhes vagy". Ennek van valami előzménye vagy mindenki besokallt a Szex,Szerelem témakörtől?:D
2010. márc. 8. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

az az előzménye, h a hatalmas tapasztalattal rendelkező, mindentudó tinik elkezdenek kufircolni, hogy nagylányok legyenek, utána pedig itt érdeklődnek, h védekezés nélkül lehetnek e terhesek, és hogy ebben vagy abban az esetben lehetnek e terhesek... a kedvencem az volt, h a wc ülőkétől teherbe lehet e esni...


am sztem terhes vagy :D

2010. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
csak 1 hülyegyerek irkálja, azt hiszi szegény, hogy poénos
2010. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én személy szerint besokaltam, de itt az előzmény:

[link]

2010. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ő az isten:D
2010. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem tök idegesítő már hogy mindenhova odaírja, fogadok, hogy ugyanaz az 1-2 személy hiszi magát nagyon viccesnek.

(már várom, hogy ide is beírja valamelyik gyökér)

2010. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem.


igazabol azert irjak, mert csak siman dagadt vagy, es olyan mintha terhes lennel.

2010. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azért írják mert "hülye kérdésre hülye válasz kell" mert csak az értelmetlen kérdésnél van ott.
2010. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Shepard0925 válasza:
eléggé kellőképpen de enyhén moderáltan rendellenes személyek kérdésére írják ezt :D
2011. dec. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!