Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A padtársamnak nagyon büdös a...

A padtársamnak nagyon büdös a szája. De ha megszolal már majdnem elájulok. Nemtudom, hogy genetikailag e vagy csak egyszerűen nem mos fogat. Mit lehetne ezellen tenni? Vagy hogy lehetne a tudtára adni? Mert amugy jó fej csak birja ki aki hozzászól

Figyelt kérdés
l/15
2010. márc. 8. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

KÉrdezd meg töle "össze vesztél a fogkefével?,,

hehe!xD

amugy nem tudom! :S egyszerüen mond meg neki!

2010. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kevés folyadékot iszik, és kipállik a szája.
2010. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kínáld meg rágóval
2010. márc. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kínáld meg tictac-al. "Még az órodat is tisztíccsa"
2010. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az én padtársam csak néha büdös.

viszont helyette beszél magában, meg undorító hangokat ad ki.

és még csak nem is jófej. :(

dunno what to do.

2010. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hiába mossa a fogait ha van egy rossz foga,attol is lehet.Lehet nem mer elmenni fogorvoshoz)
2010. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nem biztos hogy a fogkeféjével nincsen jóban,lehetnek szuvas fog/gyomor bántalmai is,lehet hogy a lepedéket nem takaritja le a nyelvéről,van egy pár ok,ami miatt lehet ez a gondja.

Ha szervi okok ki vannak zárva,akkor fogat meg kell nézetnie,és ha az is,ellenőriznie kell,hogy a higiéniával minden rendben van-e.Ha nem,akkor tennie kell érte.

Undorító,ha valakinek büdös a szája,én olyan ember vagyok,aki az ilyeneket nem tolerálja,ha valaki ilyen beszél hozzám pl,akkor én jó feltűnően hátraugrok amig hozzám beszél.

Van egy kollégám,minden nap úgy jön be,hogy fincsi igényes parfüm rá van fújva,de a pofáját ki ne nyissa,mert rohadt büdös,és hozza magával azt az átkozott kaukázusi kefírjét(kétlem,hogy ettől lenne büdös a szája),amit kortyolgat munka közben.Ez egy dolog,de az a szag ami kijön aonnan....háááát ember legyen a talpán,aki ezt elviseli.Én messze megyek tőle,és ugy kommunikálunk.Még nem kérdezte meg tőlem,hogy mi a bajom.(Már 4 éve nem kérdezi meg),vehetné pedig a lapot.Ha egy ember úgy beszélgetne velem,mint ahogy azt én teszem vele,nekem már régesrég megfordult volna a fejemben,hogy hoppá valami nem stimmel a leheletemmel,és tennék ellene!

2010. márc. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!