Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cukrászok? Aki cukrász vagy...

Cukrászok? Aki cukrász vagy annak tanul tud nekem segíteni? Most leszek végzős, de semmilyen egyetemen nem tudom magam elképzelni, cukrász szeretnék lenni. Megéri ez a szakma vagy nem?

Figyelt kérdés
Azt mondják tehetséges kezdő vagyok és nagyon szeretem csinálni, külföldön esetleg ezzel el lehet helyezkedni? Kérem, ha valaki tud az segítsen nekem

2015. aug. 11. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia.Bocsi,ha későn írok.Ha "tehetséges" vagy ill. szorgalmas akkor külföldön jó fizetést kaphatsz.Én azt ajánlom ne egyből egy saját cukrászdával nyiss (már ha szeretnél sajátot) inkább szerezz tapasztalatot,miközben egy szállodában vagy egy másik cukrászdában vagy nem is tudom hol dolgozol.És ha tényleg szeretnél érvényesülni,akkor rengeteg ehhez kapcsolódó verseny van.
2016. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!