Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy általános...

Paris hilton kérdése:

Miért van az, hogy általános iskolában mindenki utált, a középsuliban pedig tökre bírnak?

Figyelt kérdés
Általánosban olyanokat terjesztettek el rólam,hogy kurva vagyok,amikor még pasim se volt meg végig csúfoltak a csajok,barátnőm se volt,most meg csomó ismerős,senki se szivat.Velem volt a baj?
2008. szept. 5. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Ennek örülj. Fiu vagyok én is most kezdtem a középsulit és velem is ugyanez a helyzet. :D Mindenki megy a maga útján és nem foglalkozik a másikkal, és persze egyforma ember nincs, ezért új osztály=új emberek. :)
2008. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj. Velem is ezt csinálták, ok nélkül, mert én nem csináltam semmit. Tönkre tették az alsós éveimet. Most középsulis vagyok, de felsőtől(5iktől) kedzve, mikor új osztályba kerültem, egy csapásra minden megváltozott:) Egy csomó barátom, barátnőm lett, nem piszkálnak, nem csúfolnak, stb.. Itt azon múlik a dolog hogy mennyire érettek az osztálytársaid, és alsóban meg felsőben is néha arra megy ki a játék hogy valakit kiszúrnak és azt onnantól kezdve utálják :/ Fura nem?!:P
2008. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez amiatt lehet, hogy alsóban csináltál valamit, ami rajtad maradt, ez lehetett egy elszólás, vagy egy tett, és elképzelhető, hogy már a volt oszálytársaid sem emlékszenek rá, h mi miatt kezdtek el qrvázni, de ez valamikor rádragadt.
2008. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordítva van!!! Általánosban a legmenőbbek közé tartoztam amikor gimibe kerültem úgy éreztem az összes diák össze esküdött ellenem!
2010. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!