Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Melyik iskolában oktatnak...

Melyik iskolában oktatnak pszichológiát középsuliban?

Figyelt kérdés
Nem rég tudtam meg hogy lehet pszichológiából érettségizni ami annyit jelent,hogy valamelyik középsuliban alapórának számít. És ahhoz hogy érettségizni tudjak belőle osztályozóvizsgáznom kéne először ebben az intézményben. Épp ezért fontos lenne az is hogy milyen színvonalú ez a pszichológia-oktatás szerintetek valamint hogy milyen tankönyvből veszitek az anyagot.
2011. jan. 24. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne...láttam a Skinsben, hogy van olyan, és hát enyhénszólva nagyon meglepődtem :-O
2011. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát nekünk Romániába a Marosvásárhelyi Pedagogia Liceumba főtantárgyunk a pszichológia.holnap megmondom,hogz milyen tankönyből vesszük az anyagot,amúgy csak 10.osztályba tanuljuk a pszichológiát
2011. febr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A tatabányai Árpád gimnáziumban van ilyen szakkör.
2012. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!