Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Adrenalin löketet mivel lehet...

Adrenalin löketet mivel lehet előidézni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Extrém sportokkal, vagy horrorfilmekkel, például.
2010. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menj 100 zal egy simsonnal, és hajts fel egy 30 fokos rámpára...ÉS szálj el kismadár......

Olyan löketet kapsz, hogy szó szerint elszállsz

2010. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én attól kaptam,hogy órán smseztünk a bnőmmel,véletlenül megnyomtam a zenelejátszó gombot,és megnyomtam h OK és majdnem elindult a zene,csak még idejében kinyomtam.Úgy elkezdett lüktetni a szívem,hogy ha hozzáért vmihez a csuklóm,éreztem a pulzusom.Bármilyen ijesztő dologtól lehet adrenalin löketet kapni.
2010. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Minden olyan mozzanat adrenalin löketet ad, ami stimulálja a mellékvesevelőt. Ilyenek: extrém sport, nem várt helyzet illetve a hétköznapi értelemben vett stresszhelyzet.

---

Ha arra gondolsz, ami euforikus állapotot okoz, az egy más téma, mert ahhoz az ún. endogén ópiátok kellenek a központi idegrendszerben (agyban). Ehhez viszont elegendő egy nagy tábla csokoládé.

2010. márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Legutóbb akkor volt, mikor a kötélpályán egy hosszú szakasz végéhez közeledve már láttam, hogy nem fogok tudni fékezni és becsapódom..

Szerencsére csak a szemöldököm szakadt fel.. Lassan egy éve volt, de még mindig látszik és teljesen fel tudom idézni az érzést. Woá..

Szóval ilyen rizikós eseteknél, vagy horrorfilm, extrém sport.

2010. márc. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!