Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha feltámaszthatnál egy...

Ha feltámaszthatnál egy valakit ki lenne az? ÉS szerinted milyen következményekkel járna?

Figyelt kérdés

Ezt értem híres emberekre..

Lehet akár politikus, pápa, zenész, tudós, terrorista, orvos, felfedező, művész, író, bármi!!!!


Nekem első gondolatom Hitler volt, aztán rájöttem evvel a kijelentésemmel több etnikumú embert megsértenék, mint amennyit képes vagyok felfogni.


Aztán Istenre gondoltam, de rájöttem, talán már rég eltörölt volna mindent, hisz a mai világ legjobb büntetése ez lenne!


Aztán Einstein jutott eszembe, ő olyan okos volt talán már rég felfedezte volna a rák ellenszerét, vagy hogy tudnának a mozgássérültek újra járni, de aztán rájöttem őt is meglehetett volna venni és akkor kitalál valami olyan háborús eszközt, fegyvert, tömegpusztító eszközt, vagy tán a nagy filmekből a zombi vakcinát.


Itt már nem is mertem tovább gondolkodni. Szerintem mindennek így kellett lennie, ahogy történt!


2010. márc. 5. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor minek tetted fel a kérdést... és ez olyan mű saját gondolataid legyenek ilyenek...;)
2010. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jézus.
2010. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jim Morrisont vagy Freddie Mercuryt! Jim Morrison mondjuk landolhatna az ágyamban, miután feltámadt:D


De szívesen beszélgetnék Villonnal, Maupassant-nal, József Attilával vagy szegény Radnótival.


Politikusok közül talán Telekit, hogy megmondjam szegénynek, hogy semmit nem ért az öngyilkossága.


Hirtelen ennyi.

2010. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Michael Jackson, mert hiába vagyok már több éve rajongója sajnos egyszer sem találkozhattam vele és ugye bár már nem is fogok! József Attila és Ady Endre vele szerintem tök jól el lettem volna egy kocsmában hisz falta az életet!
2010. márc. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Adolf Hitlert.....
2010. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jesszus első válaszoló.. De beszűkült látóterű egy egyén vagy! Én mások válaszára vagyok kíváncsi, mások gondolkodására!

Aztán a te válaszod érdemileg egy primitív, hogy is fejezzem ki magam.. Őslakó, buta válasz! Kérlek ebből látszik a képzeleti világod egyenlő a nullával, ami valljuk be elég csökönyös és gáz!



A többi válaszolónak köszönöm, de én globális változásokra értettem! Amitől jobb lenne!


Közbe eszembe jutott John Lennon! Talán ha a Beatles kicsit tovább maradt volna fenn, úgy értem a zenekar hús valójában, akár még ennél is nagyobb tömegeket mozdíthattak volna meg! És talán MOST a mai világban a hippi felkelések nagyobb teret kaphatnának, így lehet kicsit jobb lenne, felnyílna a többi ember szeme..

2010. márc. 6. 18:22
 7/8 anonim ***** válasza:

1. válaszoló...

Szerintem feltettél egy kérdést aminek nincs értelme, mert már megválaszoltad Magadnak... és szerintem a válaszoddal befolyásolod az embereket és így nem jön elő belőlük a "6almas fantázia".

Ez csak a véleményem, de úgyse számít, mert csak egy hogy is fogalmaztál?! "őslakó buta beszűkült látóterű egyén" vagyok és azzal hogy visszaoltottál, csak jobban megismertelek...!

2010. márc. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bob Marley
2010. márc. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!