Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan emlékezzek arra amit...

Hogyan emlékezzek arra amit álmodtam?

Figyelt kérdés
Ugye az ember minden éjjel álmodik amikor alszik, de én arra lennék kíváncsi, hogy hogyan érjem el, hogy szinte biztosan emlékezzek reggel, hogy mit álmodtam este?
2010. márc. 4. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne mivel kb havonta 1x emlékezem rá :(


Már gondolkoztam azon is, hogy nem jáccok magammal mert arra az álomra biztos emlékeznék :D

2010. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

agykontroll...

sokat kell meditálni, lemenni alfába ( alvás közben is alfa állapotban van az agyunk) Egy idő után egyre több álmodra fogsz emlékezni és ha komolyan csinálod, megtanulhatod irányítani is azokat.

Vedd meg az agykontroll című könyvet, abban részletesen el van magyarázva minden!

2010. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy ha esetleg ébredés után még megvan az álom, akkor mond el magadnak hangosan, és megmarad.
2010. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak szokd meg, hogy engeded a teljes figyelmedet folyamatosan. Idővel talán végigélheted az elalvásodat is, de ne siessünk ennyire :) Engedd a teljes figyelmedet, hogy jelen légy teljes valóddal minden egyes pillanatban. Ehhez szükségtelen agykontrollt és fecserészést gyakorolgatni.
2010. márc. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!