Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan találkozhatok vámpírral?

Hogyan találkozhatok vámpírral?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 15:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Álomvilágba
2010. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Guilty ***** válasza:
73%

Előbb azért kérdeznék valamit..miért akarsz találkozni?Lehet,hogy másnak látsz minket...vonzónak..gyönyörűnek..olyannak akit mindig is kívántál szíved legsötétebb mélyén.De te talán tudod milyen érzés belül egy állandóan vérre és gyönyörű testek örömére vágyó,kívülről szépnek tűnő gyilkosnak lenni?

Mámorosan kellemes...

2010. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Liz* válasza:

xD

Szerintem is csak álmodban... :S

2010. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
Hívd most a 1749-et!
2010. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:

Ejhaaa,nagyon sok bunkó ember van,nem igaz nem tudtok normális válaszokat adni,ha nem megy akkor tartsd meg a véleményed magadnak! Megértésed megköszönöm.

Kérdező.: Miért akarsz te vámpírral találkozni?

1. az se biztos,hogy léteznek.

2. Szerintem,HA léteznek is egyáltalán nem olyanok a mint a Filmekbe.

3. HA léteznek,nagyon jól titkolják a kilétüket és HA még találkoznál is egyel,saját lábadon nem hinném eljönnél onnan maximum koporsóba,vagy még abba se mert eltüntetnek. HA eddig ilyen jól "titkolták" a kilétüket akkor nem hiszem,hogy kockáztatni fogják,hogy egy "emberi lény" felfedje őket.Ha azt is mondod nem mondasz semmit akkor is megvan annak az esélye,hogy "kikotyogod" a mai embereket ismerve. Főleg,ha olyan 12-14 éves ember vagy,mert most a vámpírok a "divat".

2011. ápr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Guilty ***** válasza:

Előző válaszadóhoz:

Reálisan nézed az egészet,ami bölcs dolog.Viszont ennyire nem bonyolult...

2011. jún. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
nem kéne ennyire kigúnyolni. lehet, hogy ti is ennyire buták is tudtok lenni. gyökerek vtok SZÓ SZERINT !!!
2011. nov. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

25/27-es vagyok.

26/27-es nek írom,hogy szerintem ez nem sikerült bonyolúltra,ha igen akkor bocsánat érte.

27/27-esnek , nem mindenki bunkó és szerintem én nem úgy írtam a válaszom,hogy meg bántsak vele valakit is,azok csak szimpla tények,de érdemesebb lenne nem a meséknek hinni,ha a szemünknek hiszünk az sokkal biztosabb..: ))

2011. dec. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Guilty ***** válasza:
A megfelelő helyen és időben. Nem olyan nehéz találni.Nincs szükség feltétlenül titkolózásra vagy arra, hogy meghalj(bár az utóbbira nem adhatok garanciát)
2013. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Ti teljesen hülyék vagytok?
2015. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!