Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az Interjú a...

Mi a véleményed az Interjú a vámpírral alanyairól: Claudiáról, Lestatról és Louisról?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 23:46
 1/3 anonim válasza:
Claudia el lett kényesztetve, de amugy vámpírként jól meg állta a helyét. Lestatnak imádtam a humorát és a kegyetlenségét. Louisban az tetszett, hogy vámpír létére képes volt "megmaradni embernek".
2011. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Waa imadom ezt a filmet nekem a kedvencem.!! Lestatot szinten csak naon szeretem. Kedwenc. Szivesen lennék az áldozata:'$
2012. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Claudia szerintem az egyik legdrámaibb sorsú karakter (persze Armand után), mivel az emberi életére gyakorlatilag egyáltalán nem emlékszik, nem élt eleget, ezért is tiltják a törvények, hogy gyerekből vámpírt csináljanak. Sajnáltam, mikor Armandék a Vámpírok színházában megölték, de végül is csak jót tettek vele, legalább nem szenvedett tovább. Louis nekem egy nagyon kedves szereplő, tetszett, hogy lélekben ember tudott maradni, viszont akárhogy is Lestatot szidja, ő a kegyetlenebb gyilkos kettejük közül, mivel Lestat csak a gyilkosokat öli meg. Lestat a kedvenc karakterem Armand mellett, mindig megnevettet a humorával, és persze az ő sorsa sem egy leányálom. Magányos, azért akarja, hogy Louis vele maradjon. Egész életében mindenki magára hagyta. Az apját is azért nem szerette, mert sosem törődött vele. Ez persze nem a teljes véleményem, mivel oldalakat tudnék írni mindannyiukról :) Ha nem olvastad még a könyvet, ajánlom az egész sorozatot, mivel csak a film alapján (a film nagyon könyvhű lett, gratulálok az alkotóknak) nem kapsz teljes képet a szereplők jelleméről, viszont Lestatról a 2. részben derül csak ki, hogy milyen igazából. ;)
2014. máj. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!