Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy tánc felvételi?

Hogyan zajlik egy tánc felvételi?

Figyelt kérdés

Augusztusban szeretnék felvételizni a miskolci Elte dance-be . Viszont sehogy sem tudtam utána járni , annak , hogy hogyan zajlik egy ilyen felvételi , mik a követelmények , saját koreográfia kell , vagy ott mutatnak egyet , milyen fokozatok vannak és hasonlók . ( Persze lehet , hogy csak én adtam fel hamar a keresést , de azért mégis könnyebb itt megkérdezni . )

A mozgásommal semmi baj nincs , és külső szemlélők szerint ( családtagok , barátok ) simán felvennének , a magam részéről viszont nem nyilatkoznék , mert nagyon erős az önkritikám .

A válaszokat előre is köszönöm .:)

14/L



2015. jún. 26. 16:35
 1/1 anonim válasza:

szerintem hívd fel őket telefonon, az a legjobb :) vagy emailben jelentkezz a felvételire, és kérj bővebb tájékoztatást!

Hajrá!!!

2015. jún. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!