Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet működő szerelmi...

Hogy lehet működő szerelmi bűbájt alkalmazni? Főleg azoktól kérdem akik értenek és hisznek a mágiában!

Figyelt kérdés
Én hiszek a mágiában, mivel többször voltam jósnőnél, akinek a jövendölései beigazolódtak. Ezen kívűl alkalmaztam már pénz mágiát, ami nem teljesen, de egy kis mértékben beigazolódott, ugyanis életem legszebb heteit éltem át, mikor megadatott hogy nem kellett aggódnom a pénzért, és bármit megengedhettem magamnak! De sajnos mindig csak ennyire sikerülnek a varázslataim... A pénz mágia hasztalan volt egy idő után, és a szerelmi bűbáj is fuccsba ment, amit legelőször próbáltam, ugyanis az illető egy idő után teljesen kihasznált és tönkre tette az életem. Ennek ellenére én tényleg szerelmes vagyok most valakibe, és bármit megtennék érte! Csak ő soha rám sem hederint, úgy tesz mintha nem is léteznék. Én mégis szeretem őt! És képes lennék bármilyen mágiát alkalmazni, csak hogy megszerezhessem. Kérlek benneteket, akik hisznek ebben és értenek hozzá segítsenek! Csak tényleg az írjon, aki segíteni tud vagy szeretne, más tanácsra nincs szükségem! Pl. hogy közeledjek felé, mert már többször is próbáltam és mindig átnéz rajtam. Ebben az esetben csak bűbáj segíthet!

2015. ápr. 3. 20:23
 1/1 anonim válasza:
Szerintem gyorsan szedd le a kérdést mielőtt szétszednek a ,,cápák". :/
2015. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!