Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol kezdjem az elveszett...

Hol kezdjem az elveszett pénztárcám keresését?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam utoljára azt a bizonyos pénztárcát.

Igaz... nem volt benne nagy összeg, de az egyik kedvenc pénztárcám volt. Benne volt a bankkártyám is, amit sikerült azóta letiltatni. Felidéztem a tegnapi helyszíneket, még a konfliktusokat is,-már ami szóba jöhet- de "sehol semmi" :-(


Hogyan folytassam a keresését?


2010. febr. 18. 10:26
 1/10 anonim válasza:
jelentsd be a városházán
2010. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy valaki felkapta, és szépen hazavitte már :(
2010. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én szilveszterkor hagytam el, rá pár napra megkeresett egy közösségi oldalon a becsületes megtaláló és elküldte. Ha szerencséd van valaki elküldi neked is. Egyébként én is találtam már pénztárcát amit bedobtam a postára (van kint egy postaláda és abba), ha gondolod nézd meg a postán is. Sok szerencsét!
2010. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gondolj végig mindent hogy hol voltál aznap, menj el azokra a helyekre.

Nézz körül a házban: fürdőszoba stb...


De a helyedben a kezedet is megnézném mert lehet hogy ott van az egyik kezedbe!

Csak ennyit tudok ajánlani.


Jó keresést!

2010. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, majd igyekszem :-)

Szép napot nektek!

2010. febr. 22. 21:30
 6/10 A kérdező kommentje:

Viszont azt nem tudom... szóval azt hiszem vki felkapta és elvitte. De az illető akire gondoltam elég sokat iszik a családjával együtt. Valószínű, hogy elköltötte már a pénzt ami a tárcában volt... ilyenkor mit tegyek? Hagyjam a fenébe, vagy küzdjek érte? Nem szeretnék semmiféle erőszakot kezdeményezni a gyanúsítgatásommal amit eddig nem is mondtam senkinek... nehogy a sz@rba kerüljek :S



Szerintetek? ...

2010. febr. 22. 21:34
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék új bankkártyát csináltatni feleslegesen... mer tudom, hogy meglesz, csak küzdeni kell érte... :/
2010. febr. 22. 21:36
 8/10 A kérdező kommentje:
mert* :-)
2010. febr. 22. 21:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én őszintén azért kicsit utánajárnék mert kivváncsi vagyok az illetőre, ha kevés pénz volt benne ha sok.
2010. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem tudom mi lett a vége, de azoknak akik ebben a helyzetben vannak, azoknak elmesélem a története(i)met: Tavaly elhagytam a tesicuccom, benne a vadiúj tornacipővel, gatyával és pólóval. Én úgy találtam meg, hogy végiggondoltam, hogy merre jártam aznap, milyen óráim, voltak, és azok melyik teremben voltak megtartva. Ez az elhagyás másnapján volt, és meg is találtam az egyik teremben, ahol a matekórám volt. A másik történetem 3 éve volt: 13 éves voltam és a hajógyári szigeten csúszdáztam, és az egyik csúszda tetején találtam egy pénztárcát, benne az iratokkal, úgyhogy a személyin látható név alapján megtaláltam a srácot facebookon, megdumáltam vele egy talit, mondtam neki, hogy megtaláltam a pénztárcáját, és oda adom neki, aznap délután találkoztunk, és visszakapta. Ha szerencsés vagy megtalálod valamelyik helyen, ahol jártál, vagy valaki megtalálja és nem ellopja, hanem felkeres téged és visszaadja. Remélem tudtam segíteni.

16/f

2019. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!