Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az, aki...

Szerintetek normális az, aki ilyen bemutatkozást ír magáról?

Figyelt kérdés

Bemutatkozás:Olyan sokat nem tudok írni magamról. Csak azt, hogy imádom a mangáka. Méghozzá a Naruto-t. Az életcélom az, Mangaka váljon belőlem. Lehet, hogy sokan őrültnek tartanak, mert külföldi emberből nem lehet mangaka, de én a lehetettlent is megkísérlem.Ja amúgy rajzolok sokat csak lusta vagyok feltenni. Ja meg szeretem a Rockot. Ezzel kapcsolatban szeretnék megtanulni gitározni... Csak vannak ennek okai hogy miért nem tanulatok meg gitározni. 1. Anyagi okok. 2. Oktatóhiány 3. nem tudnék hol gyakorolni.. T_T Ennek annyi. Kedvenc együtteseim:Linkin Park, The GazettE, Dir en Grey, D'esper Ray, Limp Bizkit, Pillar. És sok minden. De vannak olyan számok is amit filmekből vannak meg...Vagy sorozatokból.Ha valami kérdésed van csak nyugottan szólj vagy írj. ;)


kettyós osztálytársam...


2010. febr. 15. 14:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, miért lenne kettyós? Mert nemazt az amerikai sz*rt szereti mint te?

El kell fogadni, hogy nem csak divatb*zik, hanem más emberek is vannak a világon.

2010. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen, ő teljesen normális szerintem. Van esze, és nem erőlteti magára a diszkó/pop zenét, és a tudat amcsifilmeket, idióta magazinokat, amiket az átlag magyar embernek kötelező szeretni, hogy elfogadják. Ő nem akar idorában, gyárakban dolgozni, hanem álma van. Oké, ha netalán tán összejön neki, akkor olyan élete lesz, amilyen 1000 emberből jó ha van egynek. Márpedig nem kizárt hogy összejön ha ilyen lelkes, mint ahogy írja. Egyedül a gitáros részben találok kivetnivalót. Ennyi erővel vehetne akusztikus gitárt, a nagyon alapokat megtaníthatná neki egy gitáros rokon/ismerős, a többi menne netről is. Egy közép kategóriás akusztikus kb 30000 ft, nem nehéz összekapirgálni pár hónap alatt. Én is szeretem a mangákat/animéket, a jobb fajtákban(nem azokban amiket te ismersz, nem a pokémon meg a dragonball meg a jugijóóó) ezerszer több mondanivaló van egyesével, mint az összes film, amit egy kisebb város összes lakója egész életében látott. Nézz meg egy death note részt pl... már ha megérted a mögötte rejlő filozófiai vonalat.


Ja és mecáfolnám az egyik válaszoló kérdését. Azok az emberek akiknek az érdeklődési körül ilyenekre is kiterjed, még nem biztos hogy wowozik(sőt, egyáltalán nem jellemző) és nem biztos hogy úgy néz ki mint egy... hogy is mondtad? Elélvezett pénisz? Én itt vagyok ellenpéldának, mindenki szeret, majdnem mindenki szerint jól nézek ki, 3 éve gyúrok. Ja és nem menőzésből írom hanem tájékoztatás képpen.



Látom hosszúra sikerült, elnézést.

2010. aug. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális??

Ő ezt szereti.

Minden ember mást szeret...Képzeld el milyen unalmas lenne ha mindenki ugyanazt szeretné...

Annyira szánalmas ,hogy valaki lenéznek azért mert mást szeret.

2010. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Aki szereti a Dir en Grey-t, az sztem alapból nem normális.
2011. ápr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!