Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az, aki...

Szerintetek normális az, aki ilyen bemutatkozást ír magáról?

Figyelt kérdés

Bemutatkozás:Olyan sokat nem tudok írni magamról. Csak azt, hogy imádom a mangáka. Méghozzá a Naruto-t. Az életcélom az, Mangaka váljon belőlem. Lehet, hogy sokan őrültnek tartanak, mert külföldi emberből nem lehet mangaka, de én a lehetettlent is megkísérlem.Ja amúgy rajzolok sokat csak lusta vagyok feltenni. Ja meg szeretem a Rockot. Ezzel kapcsolatban szeretnék megtanulni gitározni... Csak vannak ennek okai hogy miért nem tanulatok meg gitározni. 1. Anyagi okok. 2. Oktatóhiány 3. nem tudnék hol gyakorolni.. T_T Ennek annyi. Kedvenc együtteseim:Linkin Park, The GazettE, Dir en Grey, D'esper Ray, Limp Bizkit, Pillar. És sok minden. De vannak olyan számok is amit filmekből vannak meg...Vagy sorozatokból.Ha valami kérdésed van csak nyugottan szólj vagy írj. ;)


kettyós osztálytársam...


2010. febr. 15. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát ha ez tetszik neki akkor had írja ki. nézd. saját magát égeti ezzel, nem kell vele törődni
2010. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem teljesen tiszta.
2010. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"Kedvenc együtteseim:Linkin Park, The GazettE, Dir en Grey, D'esper Ray, Limp Bizkit, Pillar."

Nekem már ez a mondat elárulta hogy NEM normális a gyerek:)

2010. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"Csak vannak ennek okai hogy miért nem tanulatok meg gitározni. 1. Anyagi okok. 2. Oktatóhiány 3. nem tudnék hol gyakorolni.. "

én ezen hozódtam le....:D

2010. febr. 15. 15:24
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mi olyan nagy cucc?

Semmi durva, vagy zavarba ejtő nincs bele írva. Még röhejesnek sem mondanám.

2010. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
84%

Már ne is haragudj,de miért ne lehetne normális? Te is a tipikus magyar mentalitás szerint nézed a világot, és nem akarlak megsérteni, de ha az itt leírtak alapján elítéled az osztálytársad, akkor a toleranciát illetően egy balta szintjén állsz. Gratulálok hozzá.


Azzal meg mi a probléma, hogy nem tud megtanulni gitározni? Igen, lehet, hogy nincs rá pénze... és igen, lehet, hogy ha lenne is, akkor sem találna megfelelő oktatót. Valamint ez is lehetséges, hogy azért nem tud hol gyakorolni, mert mondjuk egy elektromos gitár azért elég hangos dolog, nem feltétlen biztos, hogy a szülei örülnének neki, ha hétvégente azt kéne hallgatniuk.


És most még finoman fogalmaztam meg azt,. mit gondolok rólad, és a hozzád hasonló filozófia szerint élő emberekről. Mellesleg kíváncsi lennék, hány éves vagy...

2010. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
17
2010. febr. 22. 21:55
 8/14 anonim válasza:
100%

Az előző vagyok. Ami azt illeti, 17 éves fejjel azért már elgondolkodhatnál a dolgok miértjeiről.

És ki tudja, lehet, hogy ha összejön neki, ami az álma, akkor sokkal jobb élete lesz felnőttként, mint akár neked, vagy sok ezer más embernek. Legalább van egy célja, ami hajtja, és előbbre viszi.


Nem feltétlenül kettyós az, aki más, mint a többi ember, mást szeret, és mások a céljai. Nem lehet tucatgyártmány, plázamániás apucikislánya mindenki.

2010. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utálom az összes ilyen mangás rokker köcsögöt, aki méghozzá fogadni merek wow-ozik is, és úgy nézki mint egy kivert faszt.......
2010. júl. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális.Figyelj,szerintem semmi gond vele,megvan a saját álma meg minden.Az meg hogy milyen zenét szeret,teljesen elfogadható.The GazettE, Dir en Grey, D'esper Ray ezeket énis szeretem,sőt a mangákat is,és ugyan úgy vagyok vele mint ő,hogy nincs lehetőségem megtanulni gitározni pedig az álmom.Nincs vele semmi probléma,nem "kettyós".
2010. júl. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!