Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ha az álmomban egy...

Mit jelent ha az álmomban egy családtagommal létesítek szexuális kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Már nem először fordul elő, bár szerencsére nem rendszeres a dolog, de a múlt éjjel is a bátyámmal csináltuk azt az álmomban, és az álmomban természetesnek tűnt, hogy az ember családon belül csinál ilyesmit. Kiráz a hideg is tőle, borzasztó gusztustalan az egész. Arról nem is beszélve, hogy tesóm már nem is lakik velünk, és annyira utálom és utáltam mindig is mint még senkit. Milyen üzenete van ezeknek az álmoknak? Egészen gyerekkoromban is álmodtam már ezt. Most 21 éves vagyok, és kb egész életemre vonatkozóan kb ez a 4. ilyen álom. (lány vagyok)
2008. aug. 25. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
A testvéred idősebb nálad? És szokott piszkálni kiskorodban, nevetségessé tenni mások előtt, úgy hogy a végén már féltél, hogy mi lesz a következő húzása? Mert ha ez a helyzet, akkor lehet, hogy az a baj h félsz tőle ez pedig szülhet a tudatalattidban vonzódást, akár családon belül is.
2008. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen idősebb nálam, de nem volt ilyen hogy nevetségessé tett vagy hasonló. Sosem féltem tőle, csak szimplán utáltam, és most is így van, mert úgy viselkedett velem mintha nem is lennék a testvére. Az unokatestvéreimet annál inkább előnyben részesítette, velem nem foglalkozott, mindig csak kitolt velem, a szüleimnél bemártott meg ilyenek, szóval nem egy kellemes ember. Ráadásul a szüleim jobban szeretik őt, mindig is így volt, és nem is rejtik véka alá a dolgot. Szóval ennyi röviden...
2008. aug. 25. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló vagyok. Hát ez nagyon rossz, de az is előfordulhat, hogy ugyebár a szüleid jobban szeretik a testvéred, akkor a tudatalattidban (amiben ugyebár bármi megtörténhet)arra vágysz, hogy téged ugyanúgy szeressenek, ezért jön ez a fajta vonzalom. De ez persze csak tudatalattiban jön létre, tehát a valóságba eszed ágában sincs.
2008. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az az érdekes hogy egyszer olyan is volt hogy a szüleimmel csináltam, olyan 10-12 éves koromban. Rossz erről beszélni, teljesen normális vagyok és undorodok ezeknek gondolatától is, széggyelem is megkérdezni, de mostmár tényleg érdekel hogy miért vannak. A tudatalattim meg jobban tenné ha másfelé vinné a gondolatszálat mert ez gusztustalan és unom már :(
2008. aug. 26. 09:44
 5/5 anonim válasza:
Talán azt hogy beteg vagy? :-D
2020. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!