Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kezdek megh*lyülni? Meghalt a...

Kezdek megh*lyülni? Meghalt a dédimamám, és egy ébresztőórát kaptam ami az övé volt beraktam a szekrényembe.

Figyelt kérdés
Mindig este 10-kor csörög és nem húztam fel. És ezt 2 napja csinálja amióta megkaptam. és még este valami kopog fenn a plafonon:S Szerintetek mi lehet ez? mert a szellemekbe nem hiszek.
2010. febr. 14. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell hinni a szellemekben, úgy is léteznek.. Ezek lelkek, amik mindekiben vannak, vagyis test nélkuli emberek! És igenis léteznek, én pedig mondom neked, hogy a dédimamád jár vissza hozzád, de nem kell tole félned.. Én mióta az eszemet tudom szellemekkel élek egyutt, és nem csak én láttam oket.. Teljesen normális dolog!
2010. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Ki kéne kapcsolnad éjszakára a TV-d! XD
2010. febr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
14:21! Te beteg vagy, látott már orvos?
2010. febr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, látott orvos és azt mondta, hogy normális vagyok.. Szerintem a beteg te vagy!
2010. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
elsö válaszolo hülyeséget mondxDDDnemmondom hogy nemhiszek a szellemekbe meg ufokba meg ilyenekbe,de hogy a dédmamád behalt csak azért hogy basztasson & ne hadjon elaludnixDD amugy szerintem az ember "lelke" kb 2 hétig marad ott lol rofl omg robert bruce:asztrálprojekció 2 lol loll lol woot
2010. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg mindenkinek más a véleménye,mindenki abban hisz,amiben akar...és ha az első válaszoló hisz a szellemekben,akkor hisz! Miért kell rögtön lehülyézni meg "lebetegezni"??? Nem értem...pfff
2010. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kb 20-as iq fölött lenni elég ahhoz, hogy csak amíg a kérdésfeltevésen kattintgat, rájöjjön, hogy nem sokan akarnák haláluk után ijesztgetni, emberen túli formákkal meg nemigen rúghatta össze a port korábban, tehát marad a halu, vagy a jó öreg fizika hőtágulással és hibás, öreg órákkal, vagy esetleg a vicces család, mint további sanszos megfejtés. Hülyekérdések.hu-e vagy?
2010. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elso vagyok! Ne izéljetek itt nekem! Nekem is meghalt a dédmamám és a bútorainál mindig úgy érzem mintha ott lenne.. Nem beszélek hulyeségeket!
2010. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én készséggel elhiszem, hogy éreztek és láttok dolgokat. Abban viszont joggal kétkedem, hogy valós lenne. Amit egy ember lát, a többi meg nem, annak ez a sorsa. És nem vagyok kényszerzubbony-párti sem: azt láttok, amit akartok (nem is gondolnák jópáran, mennyire így van)
2010. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!