Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Tegnap éjszaka...

Mit tehetnék? Tegnap éjszaka úgy éreztem mintha megakarna szállni egy gonosz erő.

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka úgy éreztem mintha megakarna szállni egy gonosz erő. Istenre gondoltam lélegeztem amennyire tudtam elmúlt Megismétlődött elmúlt Ez már régebben is előfordult és mintha ismétlődne. Egyszer már volt hogy egy nagy semmiben éreztem magam és csak lélegezni tudtam. Ez mi lehet.
2010. febr. 12. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj el egy pszichiáterhez.

Komolyan.

2010. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd magad,előbb szabadulsz. :D
2010. febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
exeszájsz búúúúúúúúúk
2010. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1.Menj el vizsgáltasd ki magad orvosnál át ha krónikus beteg vagy.

2.Menj el Pszihiáterhez hát ha baj van a fejedben.

3.Gonosz erő?Ez nem a gyűrűk ura vazze.Olyan hogy gonosz nem létezik,sőt olyan hogy jó sem létezik.Csak bekébzeled magadnak.

2010. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pszichiáterhez.
2010. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pszihiáter vazze :P

amúgy nemtudom ez mi de egyik ismerősömet tényleg megszállta a "gonosz" XD

komolyan

bekattant teljesen nem tört és zúzott hanem egyik napról a másikra teljesen rossz irányba megváltozott és rengeteget

sikerült elvinni ördögűzőhöz(szülei) és azt mondák a sszülei hogy a kereszt látványát nem bírta

2010. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd figyelmen kívül, mást nem is igazán tudsz tenni, ha elmész egy pszichiáterhez, az felír valami bogyót, amitől mégjobban bekattansz.
2010. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!