Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet látni a "szellemeket"?

Lehet látni a "szellemeket"?

Figyelt kérdés
először is én mindig kétkedő voltam ezzel kapcsolatban hogy léteznek e szellemek, és még most sem hiszem igazából, annak ellenére, hogy mostanában egyre több érdekes dolog történik. Az érdekes érzés mintha figyelnének, és tegnap este is pl, mintha láttam volna a szellemeket. DE nem úgy, mint a filmekben, hogy fehér, vagy átlátszó emberek, hanem olyasmi mintha, tudjátok amikor meleg van, és igy hullámzik a levegő, nah ilyesmi, és egész sokat, tegnap pl egy hosszú hajú lány ült az asztalomon...érdekes. na szóval igazából nem is tudom mit akarok kérdezni:D, csak gondoltam leírom, hátha ír valaki valamit
2010. febr. 11. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet látni az aurát? Szerintem nem, de számítógéppel már én is láttam a sajátomat. Szóval, ha léteznek szellemek, már pedig szerintem igen, akkor biztos, hogy valahogyan megnyilvánulnak. Valszeg nem látszanak, mint ahogyan a filmekben, de mégis érzékelhetőek. A saját volt barátnőm mesélt egy érdekes sztorit. Én sem hittem neki, de miután egy egész család állította, hogy megtörtént az eset elhittem. A szellem az apukája lehetett, aki előtte halt meg néhány évvel és tárgyak mozogtak, függöny mozgott, parancsra megállt, majd elkezdett mozogni ismét. Valószínűleg nem magától mozgott!
2010. febr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Elvileg lehet. De szerintem ezt ők döntik el, hogy láthatod-e őket, vagy pedig valamiért most készen állsz arra, hogy lásd őket. Nekem unokatestvérem látta dédnagypapánkat, de ő is azt mondta, hogy egészen más volt...ő valahogy úgy magyarázta, hogy mintha ilyen elmosódott lett volna, de mégis tudta, hogy ő az. Bocsi már nem emlékszem, pontosan, mert ez régebben történt.

Barátnőmet elütötte egy autó nyáron, és mialatt becsukott szemmel feküdt az úton, mindent látott maga mögött, tisztán emlékezett, hogy kik gyűltek össze az utcán, és a nagypapája állt mellette, aki már több éve meghalt.

2010. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Nekem van ismerősöm, aki látja őket. (Olyan is egyébként, aki az aurát látja, nagyon érdekes. :))

Sőt, mostanában a húgom is elkezdte őket látni néha-néha. Hirtelen kijelenti, hogy ült valaki az ágy lábánál, vagy látta éjszaka a tükörben hogy valaki a szobában állt.


Egyébként én kislánykoromban sok szellemet láttam. Minden rokonom meséli, hogy folyton emberekre mutattam, akik ott sem voltak. Egyszer olyan is előfordult, hogy megkérdeztem, miért nem játszik velem soha a dédnagymamám. Anyukám nem értette, miért kérdezem, mert már akkor rég eltávozott közülünk. Én rögtön rávágtam, hogy a szobámban áll mindig, mikor egyedül játszom, mosolyog és csendben néz, de sosem jön oda vagy szólal meg. Gyerekfejjel azt hittem, haragszik rám... :)

2010. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A semmit nem lehet látni.
2010. febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én is igy vagyok!

13/L

2014. jan. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!